Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem üt szét könnyeb...

Csak szerintem üt szét könnyebben egy magasabb pali egy alacsonyabbat ?

Figyelt kérdés
Pl egy 180 cm magasságú pali hamarabb szétver egy kis alacsony 170 cm alacsony csávót nem??

2021. márc. 22. 17:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
22%
Ez tény. Egyrészt a hosszabb kéz is előny, másrészt a súly is. Bokszban is így van.
2021. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem feltétlen.Ha erősebb nála a 170 cm-es tag akkor bszhatja hogy ő 180
2021. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%
Mi ez a kérdés... :D
2021. márc. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem számít, sőt minél nagyobb darab egy ember annál könnyebb kibillenteni az egyensúlyából. Én láttam már olyan csodát, hogy a kb.160cm magas vézna fazon állon rúgta a 2 méteres kigyúrt kidobót, aki fennakadt szemmel eldőlt mint egy darab fa. Elég szüreális jelenet volt :-)
2021. márc. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%
Sokszor igen, de nem mindig
2021. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
39%

#1 vagyok. lol vicces, hogy le lettwm pontozva a fogalmatlanok által. nyilván a kérdésnek csak úgy van értelme ha azonos küzdő tapasztalattal. és ott rohadtul számít. különben mégis minden lenne minden küzdősportban súlycsoport? és nyilván egy átlagos magasabb ember nehezebbb mint egy átlagos alacsonyabb.


meg a karhosz az olyan, hogy tudja tartani a távolságot és úgy eltalálni a másikat.


az hogy van olyan aki alacsonyabb és jobb egy nagyobbnál, az igaz de attól még előny a magasság és a súly. ez picsa evidens.

2021. márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
Nem számít a magasság,de a kigyúrtság sem,mondjuk nem vagyok szakértő. Szerintem az számít,hogy tudsz-e verekedni és milyen a habitusod. Ha jól tudsz verekedni és ráadásul nem félsz senkitől akkor mindegy,hogy az ellenfél magasabb vagy nem,ki van-e gyúrva vay nem Az győz aki a tökösebb gyerek. Neten vannak fent olyan videók amikor a kisebb kiüti a nagyobbat.
2021. márc. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
És még fel se hozták a meglepetés erejét. Olyan videókkal is csurig a net, ahol csak egy váratlan ütésre volt szükség a felkészületlen ellenféllel szemben.
2021. márc. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
41%
4. Filmekben én is láttam ilyet xd. De ez a valóság. Ami teljesen más. Egy kigyúrt meg se érezné ha a vézna megüti mivel sokkal erősebb. Viszont ha vissza üt a véznat a mentő viszi el.
2021. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
190 cm vagyok 120 kg régen is ennyi voltam csak gyúrtam :D nem igazán volt ellenfelem 1 ember vert meg egész életemben, és ő kb egy fejjel alacsonyabb volt mint én, szóval nem hinném.
2021. márc. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!