Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hazudozik mindig ez a lány?

Miért hazudozik mindig ez a lány?

Figyelt kérdés

Szóval van egy csaj akivel kavartam (csak egy csók volt) semmi több.

Ezután elkezdtünk beszélgetni, és én folyamatosan azt éreztem hogy hazudozik. Erre ki ír egy olyant "hogy én nem vagyok olyan lány akit pénzért meglehet kapni, és egy jó kocsival lenyűgözni hogy utána azt csinálj velem amit akarsz" még tetszett is, aztán egy napra rá csak úgy le csórózik engem :D (tényleg nem vagyok/voltam gazdag,olyan 180 ezret kereshettem csak) és ennyi szétváltunk.


Azóta mindig kiír valamit ha összejön valakivel (elég sokszor van ez).

Most például egy csávóval összejött "te vagy az én boldogságom, és nem kell senki más" 1 hét után csak úgy szétmentek :D.


Szóval direkt az ellentétét csinálja annak amit mond, ha azt mondaná hogy most csak 1 barátom van, akkor 100% hogy van neki vagy 5.


Nem értem miért csinálja? Folyamatosan lelki beteg megosztásai vannak.

És én igazából szeretnék összejönni vele, mert amúgy jól nézki meg minden, de egy hazug r.ibanc.


2021. márc. 22. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalomhiány.

Azzal, hogy váltogatja a csávóit, magának (és másoknak) próbálja bizonyítani, hogy ő milyen kelendő és milyen jó nő.

Ezzel csak az a baj, hogy az önbizalomhiányon nem segít.

De vannak, akik képesek leélni így egy életet, és még büszkék is rá :D


Ha valami komolyabbat akarsz, akkor szerintem nem ő a te "embered".

2021. márc. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan baratnom volt, aki fikazta a leszbiket, aztan 1-2 evre ra bevallotta, hogy o is az. Folyton beszeltunk arrol, hogy milyen gaz a megcsalas, miert csinalnak ilyet az emberek, erre megcsalta barátnőjét akivel 2 eve egyutt voltak, es le is tagadta. Mondta erre arra, hogy utalja, hulye stb., megis joba volt veluk. Egyszeruen ezek az emberek imyenek, betegesen imádják a hazudozást.
2021. márc. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy lelkibeteg azert

Exem is ilyen volt eloadta magat hogy bevagodjon aztan mindennek az ellenkezojet csinalta🤣

Pszihesen betegek nincs mit tenni

2021. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem ne nézegesd faceen.Engedd el a pcsába az egészet mert ezzel a csajjal semmit se tudnál kezdeni.Más is jól néz ki és normálisan is tud viselkedni
2021. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
A patriarchális elnyomó társadalom tehet róla hogy szegény hazudik, úgy kell tenni mintha elhinnéd a hazugságait és aszerint ugrálni ahogy ő fütyül, azok után amit a férfiak tettek töbezer évig a nőkkel ez a legkevesebb.
2021. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Manapság divatos lett ez a nőknél, az önbizalomhiányos, meg félek megmondani dolog. Jól átbasznak mindenkit. Tisztelet a kivételnek.
2021. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5ös egy kretén😃

6os viszont jol beszél☝🏼

2021. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!