Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » El lehet vadulni véglegesen...

El lehet vadulni véglegesen az emberektől? Annyira, hogy már lehetetlen legyen integrálódni a társadalomba?

Figyelt kérdés
Gyerek- és tinikoromban rossz volt a környezet, de már nem foghatom erre. Alapvetően normális emberekkel vagyok körülvéve, de már nem tudok élni ezzel. Annyira elcseszett vagyok, tele sok értelmetlen szorongással és haraggal. A helyemben bárki jól tudná csinálni ilyen körülmények között, csak én nem. Szerintetek már késő?

2021. márc. 22. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Sajnos igen, el lehet így vadulni, többnyire ezekből lesznek a bűnözők.
2021. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Sose késő, csak kezdjed el most, és akkor hamar lesz eredménye. Valamint felhívnám a figyelmed, hogy éppen most tettél fel egy kulturáltan megfogalmazott kérdést. Tehát teljesen biztos nem vagy elvadulva:D Az, amin a helyedben dolgoznék, az az önbizalmad, de amúgy egy teljesen komplett embernek tűnsz.
2021. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Igen. Ilyen volt az exem. Kifejezetten ijeszto megszolalasai voltak. Sajnos gyerekkoratol viselkedes zavaros volt aztan fiatalon elkezdett kabitozni (nekem azt mondta csak fuvezik) aztan jott a borton. Mire kijott teljesen el volt vadulva.. es persze nem.csak fuvezett😅

Ilyen emberrel lehetetlen egyutt elni megkeserit maga korul mindenkit

2021. márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Ha tényleg úgy van, ahogy írod, és úgy érzed, a harag és szorongás áll az utadba, szerintem ne félj felkeresni egy szakembert, aki segít ezeket feldolgozni. Mert ha úgy állsz hozzá, hogy ez határoz meg téged, akkor lehet, hogy tényleg ez fog. De ha eldöntöd, hogy változni akarsz és segítséget is kérsz, senki sem reménytelen. Valószínűleg sokkal nehezebb dolgod lesz, mint egy-két másik embernek, de ne add fel.
2021. márc. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tisztában vagy magaddal, akkor nem kell ettől tartanod! :) Akik nem tudnak magukról és méások sem érdekli őket, ők csak a reménytelen esetek.
2021. márc. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdek ilyen lenni, egyre kevesebb az interakcióm.
2021. márc. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!