Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van, hogy nappal...

Az miért van, hogy nappal tele vagyok motivációval és a legtanultabb orvos akarok lenni, este meg ha leteszem a fejem akkor előtör a "leszarom én, maximum leszek kőműves, aztán jónapot" érzés?

Figyelt kérdés

Ezt már megfigyeltem az utóbbi időben ez van. Nappal tanulok szorgalmasan, tele vagyok motivációval, este meg mikor felállok az asztaltól úgy vagyok vele, hogy "fszom az egészbe én ki vagyok merülve és ezt nem bírom"?


Ennek mi az oka?



2021. márc. 23. 10:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Mindig orvos akartál lenni, vagy váltakoznak a terveid?
2021. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Azért van ez mert nehéz dolog a tanulás és a #maradjotthon#dolog sem tesz ám túl jót az embernek.Tavaszi fáradtság is lehet.Sok ember ilyenkor olyan depis és fáradt.Sokat tanulsz biztos és elfáradsz ami nem csoda.Tarts lazább napokat is és akkor nem fogsz ennyire besokallni
2021. márc. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Neeem, sima ápolónak készülök de ilyenkor nappal fejben levezetem, hogy ápolói után megyek orvosnak, orvosi ágazaton belül pedig csomó felé szakosodok majd és a legelismertebb leszek az országba, ilyenkor tényleg hatalmas motiváció kap el és 100 oldal antropológiát tanulgatok hobbiból is, illetve úgyis emeltezek bioszból szóval arra is jól jön.


Aztán este felállok és olyan agyi kimerültség érzet tör rám, hogy sírhatnékom van és legszívesebben azonnal ott hagynám az iskolát és mennék proli munkásnak.



Aztán másnap ez a kör folytatódik. Nem tudom mi van velem.

2021. márc. 23. 10:18
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok új információt erőltetsz az agyadba ez az oka a kimerültségnek.Kicsit lazíts.De dícséretes hogy tanulni akarsz csak jóból is megárt a sok

#2

2021. márc. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 Rendben, megpróbálok, köszönöm a válaszokat!
2021. márc. 23. 10:25
 6/15 anonim ***** válasza:
12%

Mert a kőműves szakmával mi a baj? Kicsit fenn hordod az orrod, nem?!

Gyerekes ez a hozzáállás, hogy a legsikeresebb orvos lennél stb., aztán meg lesz..rod az egészet. Mintha csak verseny lenne számodra a hivatás.

2021. márc. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kiégés, vegyél vissza a hajtásból. Igen, leírtam N+1.-ként. Fontos.

Ne kávézz annyit.

Összpontosíts kevesebb dologra.

Hagyd el amire nincs szükséged a célod elérése érdekében, hogy a figyelmed csak arra összpontosíthasd. Tavaszi nagytakaríás.

2021. márc. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
ne akarj a legjobb lenni, ez önértékelési zavarra mutat. Nem a hivatás érdekel, hanem hogy erőlködve kitűnj. Ez így tényleg csak erőlködés.
2021. márc. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%
Légy pozitív! Sok kőműves simán keres annyit mint egy orvos.
2021. márc. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
De amúgy miért probléma ez? Hatékonyabb, ha nappal tanulsz intenzíven, éjszaka meg normálisan alszol. Így legalább éjjel nem idegeskedsz rajta, szerintem direkt jó, hogy így érzel. Ha nem aludnád ki magad, akkor utána nappal se tudnál normálisan tanulni, nem fogna az agyad. Vagy tévedek?
2021. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!