Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 10-es skálán mennyire tartod...

10-es skálán mennyire tartod magad ravasznak, rafináltnak, körmönfontnak ?

Figyelt kérdés

2021. márc. 23. 12:20
A kérdező szavazást indított:
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
27 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki erti, erti. En iszonyuan ravasz vagyok, de sosem ravaszkodom. Nem vagyok sunyi, nem elek vissza vele, de a kormonfont a kifejezobb. Inkabb ugy szokott megnyilvanulni, hogy pl szemembe fullentenek ismeroseim, es mindent tudok.
2021. márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
100%
Igazából nem tudom. Hazudni nem tudok jól, nem is szoktam, nem sunyizok, nem áskálódom de egyébként ravaszul használok ki helyzeteket ha alkalom adódik rá és ügyesen titokban tartom a szándékaimat azok előtt, akik meghiúsítanák a terveimet ha tudnának róla. Ha bekerülök egy új helyre, pár hónap múlva mindenkiről tudok mindent, ők meg rólam semmit de ezt úgy hogy nem veszik észre.
2021. márc. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!