Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiakat kollektíven lekicsin...

Férfiakat kollektíven lekicsinylő férfiak a nők előtt akarnak tetszelegni?

Figyelt kérdés

Ebben a videóban van egy tipikus példája ennek a megnyilvánulásnak:

https://www.youtube.com/watch?v=V_YYUbTPTn4


0:33-nál


Ezt jellemzően mindig nagy nyilvánosság előtt és főleg ilyen ismert emberek mondogatják.


Szerintem úgy ahogy van hülyeség az egész. De arra kíváncsi volnék, hogy mi a lelki háttere ennek a gondolkodásnak.


Én is férfi vagyok, tisztelettel bánok nőkkel, de attól még magamat mint férfit, nem tartom egy semmirekellő, genetikai hulladéknak, aki mindenre alkalmatlan és aki mindenben rosszabb a nőknél( eszembe sem jut ilyen méregetés és összevetés)


Szóval nagyon fura és érthetetlen ez a gondolkodás.


Szerintetek mi értelme van ezeknek a férfiakat kollektíven lekicsinylő, semmirekellőnek beállító kijelentéseknek?


Nők szemében ezzel vonzóbb lesz? Mi a célja?



2021. márc. 23. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
AZ ilyenek komolyan pszichikailag betegek
2021. márc. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Én inkább a nők előtt a más férfiak lekicsinyítését tapasztaltam. Ez meg könnyen magyarázható, minden férfi minden másik férfinek a konkurense. Ha negatívan minősíted a másik férfit a nő szemel láttára, akkor azt a férfit kevésbé választja a nő.

Tehát Pisit és Béla kocsmáznak, amúgy nagyon jó haverok. Jön egy nőszemély, Béla egyből trashtalkol Pistáról, hogy nézd mekkora lúzer, életképtelen selejt, stb stb, soha sem lesz nője, elkezdi Pista cicijét babrálni hogy milyen kövér, megrúgja tiszta erőből a fenekét, vagy a golyóiba püföl tiszta erőből, hogy nyámnyila semmirekellő pistuka. Na most kit fog választani a csaj? Bélát aki ilyen alfahím vagy Pistát, aki becsicskul? Nyilván Bélát. Ők összejönnek, majd kocsmáznak tovább mintha mi sem történt volna, ha éppen nincs ott a nőszemély.

2021. márc. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Ez ugyanaz, mint amikor a nők (főleg idősebbek) kollektívan szidják a saját nemüket valami szar hír kapcsán. Aztán várják a buksisimit a zuruktól.

Én már mindkét nemet utálom. :)

2021. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, szerintem részben igen, meg egymás előtt is mutatják, hogy van azért bennük bu×lási hajlam:).
2021. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy van egy tarsadalmi elvaras, hogy a ferfiakat becsmerelni, alazni kell, es a noket magasztalni, ha nem csinalnak semmit akkor is. A kommunista diktaturaban az ilyen megalkuvo, emberek a kommunista partot meg Sztalin, es Kadar elvtarsat dicsertek, ha kellett ha nem, mert akkor az volt az elvaras.
2021. márc. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés,de igen,amire tippelsz kérdező,az eléggé valószínűen benne van.Én némi különbséget látok a megszólalók között.Simonyi Balázs az a "tipikus jófej,érzékeny pasi aki a nők pártján van,mert annyira imádja őket"...(megdugni)Epres Attilának meg önismereti problémái vannak,nem becsüli magát eléggé.Most itt persze vegyük hozzá,hogy a női futógálán nyalni kell a nők s*ggét a kamerába,tehát természetesen mindhárom megszólaló alapvetően imádja a nőket,amit kétlek,hogy valóban így lenne,nincs olyan egészséges szemléletű,tapasztalt férfi,aki buzgó lelkülettel,kizárólag csak a jót látná a nőkben.



2-es

"Ha negatívan minősíted a másik férfit a nő szemel láttára, akkor azt a férfit kevésbé választja a nő."


Azért egy kicsit értelmesebb nő rögtön levágja,hogy Bélának önbizalomhiánya van,és valójában ő a lúzer nem Pisti,és ez már alapból mínusz pont lesz neki.Szóval inkább csak primitív férfiak hiszik azt,hogy ez jó stratégia.A nő meg úgy dönt,ahogy ő akar,ez a helyzet,ezt férfiként írom.Ha alapból tetszik neki Pisti,akkor Béla akárhogy ócsárolhatja,könnyen hoppon maradhat.

2022. márc. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!