Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az alábbiak közül csak...

Ha az alábbiak közül csak egyet választhatnál, ami örökké tart, a többit pedig rendszeresen kellene ugyanúgy csinálnod, mint eddig, melyik lenne az?

Figyelt kérdés
Örökké:
2021. márc. 23. 18:13
A kérdező szavazást indított:
Tiszta fogak/friss lehelet
Tiszta/frissen mosott haj
Mindig rövidre vágott körmök
Szőrtelenség mindenhol
Frissen mosdott állapot/tisztaság
32 szavazat
 1/6 Metionin ***** válasza:
100%
Ha nem nőne többé szőr ott ahol nem akarom, az nagyon király lenne. A többi nem izgat, szeretek tisztálkodni de a szőrtelenítés, áh :D
2021. márc. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A tisztaság válaszba beletartoznak a fogak is. Beugratós kérdés.
2021. márc. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam egyben, azért szedtem külön. Mert lezuhanyozhatsz, de fogat, meg hajat nem feltétlenül mosol. De értsd jól. :)

Én például a fogakra szavazok, mert azt kell a legsűrübben és ha rossz a leheleted, az kellemetlenebb, mintha zsíros lenne a hajad.

2021. márc. 23. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel olyan szőrös vagyok, mint egy jeti, és rühellem az örökös szőrtelenítést, egyértelmű a válaszom. A tisztálkodás és a fogmosás nem esik nehezemre.
2021. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Utálok fogat mosni, így kitalálod.
2021. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én alapból nem szoktam tisztálkodni se fogat mosni a körmömet néha néha vágom csak le szóval egyik se
2021. ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!