Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen szintű az aktivitásod...

Milyen szintű az aktivitásod itt az oldalon, illetve általában az online térben?

Figyelt kérdés

2021. márc. 23. 20:57
A kérdező szavazást indított:
Csak nézelődöm és olvasgatok, alapvetően passzív vagyok.
Néha hozzászólok egy-egy kérdéshez, de különösebben nem vagyok aktív.
Viszonylag aktívan hozzászólok az engem érdeklő témákban, ritkán üzeneteket is írok.
Szívesen kérdezek és szólok hozzá, szívesen írok üzeneteket és lépek kapcsolatba másokkal.
Törekszem az aktív jelenlétre, sokat kommunikálok nyíltan és üzenetben is, online kapcsolat élővé alakítása is érdekel.
25 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Aktív vagyok, de soha nem írok privát üzeneteket.
2021. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokat itt lógóm a Gyakorin, imádom. :) Szeretem ezt az oldalt. Kitölti az űrt, sajnos nincsenek barátaim.
2021. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezdeményezek üzeneteket, de válaszolok rájuk. Egyébként mostanában aktív vagyok, 4-es szint,
2021. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kérdezőként nem szavazhatok, de én magam az aktív jelenlétre törekvők táborát erősítem, szívesen kommunikálok üzenetek formájában is. :)
2021. márc. 23. 21:11
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én minden nap Gyakorizok és kisebb megszakításokkal legalább napi 4-5 órákat itt vagyok.
2021. márc. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Csak a péniszemről szoktam képeket küldözgetni, azon kivűl nem vagyok aktív . :))))))
2021. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször értelmes, hasznos válaszokat írok, de néha csak trolkodom, mint a 6-osban.
2021. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Aktív vagyok,de szinte soha nem írok üzenetet,nem is válaszolok.
2021. márc. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Változó nálam. 10 éve sokat használtam, sokat szóltam hozzá olyan témákhoz, amik érdekeltek aztán jött az egyetem, a munka és kiesett az online élet a fókuszból, inkább a való élettel kapcsolatos dolgokkal szeretek foglalkozni, néha hébe-hóba kérdezni szoktam itt.


Most a COVID miatti sok szabadidő miatt járok fel gyakrabban, de amíg régen bennem volt a világmegváltási motiváció, hogy próbálok embereket felvilágosítani, csitítani a szélsőséges nézeteket pár dologgal kapcsolatban, addig most inkább már nem akarok ilyen feszültséget az életembe.


A napokban is feltettem egy kérdést, valami frusztrált alak betámadott és minősíthetetlenül elhordott mindennek és 1 nap kellett hogy kimoderákják a válaszait, és abból se mindet, pedig elég nyilvánvalóan becsmérelt a válaszoló, ami szabályzata megy szembe. Nekem ezek nem hiányoznak már, így ha elakadok inkább keresek egy releváns csoportot a Facebookon és felteszem ott a kérdéseimet, mert ritkábban találnak be bolondok úgy.

2021. márc. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán 4 éve regisztrálhattam ide, de tavaly február óta vagyok csak aktív tag. Mindennap feljárok és bár darabokban, de itt töltök pár órát. Szeretek válaszolgatni kérdésekre, de olyan is előfordul, hogy csak olvasgatok. Általában 2 kategóriában vagyok aktív, de másikakba is bele-beleolvasgatok. Kérdezni csak hobbi, magánéleti dolgokkal kapcsolatban szoktam, de szinte csak fényévenként fordul ez elő.

Privát üzenetezést sosem kezdeményeztem és továbbra sem tervezek, de válaszolni azért szoktam rájuk. Nekem is kisebb űrkitöltés az oldal, mert a "valóéletben" a szüleimtől eltekintve szinte másokkal nincs is most interakcióm a vírus miatt.

2021. márc. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!