Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Hogyan dolgozzam fel, hogy nagyon ronda vagyok, de annyira szép akarok lenni, hogy megforduljanak utánam?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 02:20
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
20-as nem tudom ki pontozott le, de jól érted a problémámat, igazad van.
2021. ápr. 4. 11:39
 22/31 anonim ***** válasza:
53%

Sajnos ez ilyen. Nem értik a kérdést, nem tudják a választ, ezért inkább lepontoznak másokat.

Egyébként volt már komolyabb kapcsolatod és akkor is érezted ezt a vágyat? Ez olyasmi lehet, mint pl. a játékszenvedély. Ott is az van, hogy nyerni szeretne, de ha esetleg nyer egy nagyobb összeget, akkor is tovább játszik, nem tudja abbahagyni. A szenvedélybetegeket szokták "gyógyítani" szerintem pszichológus tudna tanácsot adni. Mert ahogy írtad, te is tudod, hogy az sem lenne megoldás, ha mindenkinek tetszenél, mégsem múlik el magától ez a vágyad.

2021. ápr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Volt komolyabb kapcsolatom, és félek, hogy picit az is közrejátszik abban ahogy gondolkodom.
2021. ápr. 4. 15:37
 24/31 anonim ***** válasza:
42%
Ha felveszel egy miniszoknyát, a munkasok füttyögni fognak meg utánad fognak fordulni, tök mindegy, milyen fejed van.
2021. ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
53%

20/22 vagyok.

Megjött mégegy értetlen. :)

A kapcsolatodban is volt ez a probléma, vagy attól alakult ki? Talán degradált a párod?

2021. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
A kapcsolatom után alakult ki, nem előtte.
2021. ápr. 4. 18:10
 27/31 anonim ***** válasza:
53%
Vagy akkor azért alakulhatott ki, mert vége lett a kapcsolatnak?
2021. ápr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Nem hiszem
2021. ápr. 4. 18:27
 29/31 anonim ***** válasza:

Sok szép nőt ismerek akik egyébként csúnyák csak a plasztikai sebészetnek és egyéb kozmetikumoknak köszönhetően megszépültek, már-már annyira, hogy nem is hasonlítanak eredeti énjükre. Nos, ha azt akarod, hogy kívánjanak a férfiak akkor a jó irányon töröd a fejed, csak az egyetlen nagy gond az, hogy a pozitív visszajelzések nem neked fognak szólni, olyasmit fognak szeretni a férfiak ami nem te vagy. A komoly kapcsolatokat illetően nem lesz változás, mert az nem csak külső függvénye, márpedig itt vannak fejben gondok amik ezt akadályozzák. Arról nem is beszélve, hogy az alacsony önbizalmadon ez nem fog segíteni, továbbra is ugyanazt az embert fogod látni a tükörben aki eredetileg vagy.


Mint előttem írták, itt pszichológusra lesz szükség, a szeretethiányodat próbáld meg legyőzni valahogyan.

2021. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
35%
Valami kattanás van a fejedben! Azt akarod, hogy utánad fütyüljenek a férfiak, de meg akarod szüntetni ezt a vágyadat? Tüzet akarsz gyújtani, de mégis eloltod? Egyik szavaddal ütöd a másikat, mintha skizofrén lennél, pedig csak szimplán bizonytalan vagy saját magadban! Tudod egyáltalán mit akarsz? Mert nem lehet egyszerre két egymással ellentétes dolgot akarni! Valamelyiket csak jobban akarod! Azt akarod, hogy a környezeted tartson vonzónak, miközben saját magadat nem találod annak? Nem érzed, hogy sántít ez a dolog? Ha magadban nem látod meg a vonzó tulajdonságaidat, ugyan ki látná meg? Egyáltalán számítana -e? Ha van önbizalmad, ha nőként tudsz tekinteni magadra, az nem elég?
2021. ápr. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!