Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy akármilyen...

Miért van az, hogy akármilyen állásom van, én "legszívesebben mindig máshol lennék"?

Figyelt kérdés

Melóztam már irodában, elkezdtem unatkozni, filmeket néztem az irodai gépen, párszor elkéstem, kirúgtak. Volt egy országban cirkálós amolyan elektronikai javítós munkám is, eleinte szerettem csinálni, mindenhova kocsival hoztak-vittek, de 3 hónapon belül kirúgtak mert ott is látták rajtam hogy elunom magam állandóan. Voltam rendszergazda is majdnem 1 évig, igazából fél év múlva untatott az a dolog is. Miért van az, hogy bármilyen munkát is kapok, hogy egy idő után unalmasnak és monotonnak találom, akármi is legyen az?

27/F



2021. márc. 24. 05:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Én is unom a melóm, mint 100 emberből 98, de jobb, mint a sötét házban éhesen fagyoskodni, szóval jó pofát vágok hozzá, kibírom azt az időt. Szedd össze magad!
2021. márc. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Az emberek 99,99%-a gyűlöli a munkáját. Még a nagy vállalkozók, életmód-tanácsadók is.
2021. márc. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek az előző válaszokókkal, szerintem is majdnem minden ember így érez. Egyedül a hajléktalanságtól és éhezéstől való félelem visz rá, hogy dolgozzunk, nem pedig a munkánk szeretete.
2021. márc. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Én is rühellek korán kelni és jó pofat vágni odabent. Ezért is vagyok alkoholista.
2021. márc. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
#4: Szeva tesó! Éjszakás voltam, bevertem három felest meg sört most reggeli előtt csak úgy lazán.
2021. márc. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Akkor en mit mondjak ugyfelszolgalatoskent :D Nem jo kedvembol hallgatom meg a rengeteg idiotat, meg turom, hogy sertegetnek olyan miatt, amihez nekem semmi kozom. De amikor elkuldenem a k**va a****ba az illetot es ra****nam a telefont, veszek egy levegot, es arra gondolok, hogy ez csak egy atmeneti munka es var ram meg az igazi, amit szivbol fogok csinalni.
2021. márc. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Ismerős a dolog: engem a bejárás, a monotonitás zavar ebben, néhány munkatárs. Pedig majdnem minden munkahelyen ez van.
2021. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem azt csinálod amit szeretsz.

Nekem azt mondták,hogy csináld amit szeretsz akkor soha többé nem kell dolgozni.

Én is unom egy kicsit, már 10éve egy helyen vagyok. Néha unalmas,de találni kell egy kis kihívást az átlendít a nehezén.

Mi lenne,ha te is próbálnál úgy hozzáállni,hogy meddig birom vajon?

2021. márc. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyen kapcsolatban azzal, amit a szabadidődben szívesen csinálsz. Sokat olvastam, ezért magyar szakot végeztem, mert az áll kapcsolatban az olvasmányokkal. Évekig magyart tanítottam, jó volt csinálni, aztán váltottam, most meg kiadás előtt álló könyvek szövegét javítgatom, ezt is jó csinálni. Mi a hobbid? Ha szeretsz biciklizni, dolgozhatnál biciklijavító műhelyben.
2021. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
A párkapcsolataid is ilyenek, hogy hamar beleunsz? Ha igen, akkor keress rá a borderline szóra.
2021. ápr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!