Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy akinek kényelmi...

Normális, hogy akinek kényelmi abortusz miatt lesz valami problémája azt nem tudom sajnálni?

Figyelt kérdés
Kiemelném külön hogy nem egészségügyi/ erőszak stb, hanem KÉNYELMI.
2021. márc. 24. 11:50
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
37%
Persze, én se sajnálnám.
2021. márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
28%
Te vagy az apa?
2021. márc. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
90%

Azért nem ártana definiálni a "kényelmi" abortusz fogalmát.

Mert ha valaki azért veteti el a gyereket, mert akkor nem tud nyaralni menni, az tényleg a kényelme miatt teszi.

De akinek nincsenek megfelelö körülményei anyagi, lakhatási vagy egyéb téren, az nem kényelemböl teszi, hanem mert a gyerejet nem tudná eltartani, felnevelni.


Az az ember meg, aki bárki más egészségi problémájának örülni tud, a szememben nem ember!


(Ai idióták kedvéért, nem volt abortuszom, és már nem is lesz)

2021. márc. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
18%
Én se sajnálom.
2021. márc. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
88%
Mi az a "kényelmi" abortusz?
2021. márc. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
67%
Kényelmi abortusz: nem akarja a gyereket. Nem akar egy szar életet élni, nem szül meg egy gyűlölt gyereket.
2021. márc. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Nem pont nálunk, de van hely ahol 8 hónaposan is el lehet vetetni, ami gyilkosság a javából szerintem. Az is érdekes hogy sokan támogatják az abortuszt, akiknek ha elmagyarázzák meg megmutatják milyen is elborzadnak, szóval sokan a tudatában sincsenek, hogy mi is történik egész pontosan, bár mondjuk az idősebb rokonokról és némely elfekvőről is hasonló a tapasztalatom, a pénz nagy úr, nagyobb mint az élet.
2021. márc. 24. 12:04
 8/50 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ. Ha azt sem sajnálod, akinek autóbaleset miatt lesz maradandó sérülése - autóba ült tudva, hogy baleset is érheti -, akkor nálad ez a normális. Ha ez nincs így, akkor csak babaperverz vagy.
2021. márc. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
84%
Nincs 8 hónapos vetetés, te ostoba. Azt hívják így, amikor a baba halva születne, vagy súlyos rendellenessége van. Nem legális 8. hónapban elvetetni a gyereket. Utánaolvasni nem ártana, nem csak visszhangozni a fszságot.
2021. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
91%
1-es válaszomat kiegészítve még annyit mondanék, hogy igazából engem nem érdekel senki élete, gondja-baja a családomon és a legközelebbi rokonaimon kívül. Szóval ha ezen kívüli körről van szó, akkor azért nem sajnálnám, mert egy másodpercig se érdekelne a dolog.
2021. márc. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!