Normális, hogy akinek kényelmi abortusz miatt lesz valami problémája azt nem tudom sajnálni?




válasza:Azért nem ártana definiálni a "kényelmi" abortusz fogalmát.
Mert ha valaki azért veteti el a gyereket, mert akkor nem tud nyaralni menni, az tényleg a kényelme miatt teszi.
De akinek nincsenek megfelelö körülményei anyagi, lakhatási vagy egyéb téren, az nem kényelemböl teszi, hanem mert a gyerejet nem tudná eltartani, felnevelni.
Az az ember meg, aki bárki más egészségi problémájának örülni tud, a szememben nem ember!
(Ai idióták kedvéért, nem volt abortuszom, és már nem is lesz)




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
És miért állnak ki ugyanezek az emberek az abortusz mellet? Abortusz = meggyilkolnak egy magzatot, amelyből nagy valószínűséggel egészséges gyermek válna.
Akik (inkább amik..) akkor is elutasítják az abortuszt, ha a nőt -aki emellett döntött- megerőszakolták? Hogy lehetnek az emberek ilyen sötétek? Van itt olyan "aki", így gondolkodik? Miért? És az ilyenek akkor is elleneznék, ha valamilyen nemibetegség is veszélyezteti...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!





