Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed a "random" és...

Mi a véleményed a "random" és "G.V.Cooper" féle youtube csatornákról?

Figyelt kérdés
Csak olyan írjon, aki ismeri őket! :)

2021. márc. 24. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
Noname emberek.
2021. márc. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
randomról van linked, The king of random van csak meg :D de azt imádtam.
2021. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
87%
Pár évvel ezelőtt egy betegség miatt sokat voltam otthon,ezért volt időm nézelődni,így fedeztem fel ezt a két csatornát,ők szerintem teljesen jól,informatívan és szórakoztatóan dolgoznak fel bizarr történeteket.A youtube nagyon szigorú abból a szempontból,milyen tartalmat fogad el,amivel rá lehet csatlakozni az Adsensre(a szerzői jogok és egyebek miatt)ezért van egy csomó filmes csatorna,ugyanis így fel lehet használni többféle forrást,amit egyébként a szerzői jogok miatt nem. Ennek oka,hogy az Egyesült Államokban komolyan veszik a vélemény-gondolat és sajtó szabadságot,amihez hozzátartozik a kritika is,mert kiegyensúlyozza a kormányzati tájékoztatást (ezért lenne fontos Magyarországon is felérni ésszel,mit jelent a sajtószabadság). Ha valaki úgy dolgoz fel egy bűncselekményt,eltűnést,hogy ezzel felhívja a figyelmet veszélyekre,bűnelkövetői magatartásra és a nyomozás folyamatára és nem rémisztgetni vagy szórakoztatni akar a véres részletekkel,akkor az a tájékoztatáshoz tartozik.De még így is lehet,hogy nem mindegyik videóhoz engedélyezik a reklámokat,általában a nagyon durva eseményeket feldolgozó videóknál ezt nem engedik meg.
2021. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Én szeretem mindkettőjük videóit nézni, bár néha kisebb pontatlanságokat is közölnek, amiket elkerülhettek volna, ha jobban utána olvasnak a témáknak, de összességében elég informatív csatornák, sok érdekességet lehet tanulni tőlük. :D m
2021. márc. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

GV Coopert bírom, tegnap is néztem egy videóját. Randomról leiratkoztam, mert buta fideszes hisztigép, és egyre unalmasabb videókat rak fel.

A utolsó videói mind csak bővített változatai a korábbi videóinak. sokszor drámai zenét rak az unalmas videói alá is (pl Budapestről szólóról is), és hisztizik, ha vkinek nem tetszik.


Illetve néha politizál, és amikor vitába szállnak vele, arrogánsan kioszt mindenkit, és behisztizik.

2021. márc. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Random videóit szoktam nézni, de csak az ilyen rejtélyes eltűnéseket, a szellemes dolgok nem érdekelnek. Nekem tetszik a stílusa, ezeket az eltűnéseket angolul kezdtem nézni az Unsolved Mysteries csatornán, viszont engem nagyon idegesített a stílusuk, kb. minden mondatot elröhögtek, mint két tinédzser. Nem volt rá idegzetem, jobb szeretem a komolyabb hangvételű videókat, tehát ezért jobb szerintem random. G.V. Cooper csatornájára talán 1x tévedtem, nem nagyon találtam ott semmit, ami érdekelne.
2021. ápr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Lehet hülye kérdés, de hol hisztizik Random? Soha nem láttam még tőle ilyet
2021. nov. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

7:


Az egyik a Félelmetes Budapest című videója volt, ami szvsz. teljesen félresikerült, sokaknak nem is tetszett, ezért a mester durcizott, majd arrogánsan odabökte, hogy "sokaknak nem jött át."


Egyszer meg a közösség menüben beszólt az ellenzéknek, utána jó páran leérvelték, aztán természetesen random mester megsértődött.


nem rossz videós, de szegény nem egy lángész, és meglehetősen frusztrált is.

2021. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
42%
Na én ezekről tényleg nem tudtam és nem is gondoltam volna róla. Olyan nyugodtam beszél, nyugodt embernek is képzeltem el😂
2021. nov. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
8: Te az az ideggyenge lány vagy, aki hülyeségeket írt neki, nem?
2022. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!