Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem érzem, hogy élek?

Girlll3 kérdése:

Miért nem érzem, hogy élek?

Figyelt kérdés
Pár napja együtt töltöttem egy kis időt valakivel és olyan apróságnak tudtam örülni, hogy ott van mellettem és végre tudtam nevetni. Akkor jöttem rá, hogy az időm zömében nem is élek, nem vagyok boldog, csak túlélek vagy sokat szomorkodok és javarészt amúgy sem úgy élek, ahogy szeretnék. Ehhez hozzátenném azt is, hogy nem akarom már senki problémáját meghallgatni. Anno elég sok gondom volt és most is akad. Emiatt önző lennék? Csak annyit szeretnék, hogy boldog legyek. Más is ezt érzi?

2021. márc. 24. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Változtass.
2021. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csináld azt amit szeretnél , amihez van kedved és próbálj ki új dolgokat
2021. márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Üdv az élők között :)

Néha nekem is sikerül...

2021. márc. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Same
2021. márc. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Probalf meg elvezni az eletet! Mindrgy hogy hogyan, csak elvezd azt, amit szeretsz csinalni! Csinald azokat a dolgokat, amiket szeretdz, a hobbijaidat, es l3gyen kicsit boldogabb a hozzaallasod az elethez! :) mint mar mondtam: PTOBALD ELVEZNI! Meg ha nem is mindig megy magatol, probald. Legyen jobb a kedved, erre figyelj. Remelem tudtam segiteni!
2021. márc. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!