Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szoktatok éjszaka csinálni...

Mit szoktatok éjszaka csinálni ? Amikor még nem alszotok, de már késő van annyira, hogy ne kezdjetek bele valami nagy dologba.

Figyelt kérdés
Meddig vagytok fenn ?

2021. márc. 24. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én általában esténként olvasok, vagy youtube videókat nézek. Kicsit rossz hogy nincs ki mellettem feküdjön vagy legalább beszélgetni éjszaka,felhívni egymást, na mindegy tudom nem ez volt a kérdés.

De ha nem olvasok akkor youtube videókat nézegetek és az is olyan lett mint a tiktok, csomó videót ajánl és én meg csak görgetem és tök jókat szokott beadni. F

2021. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

tv, macskázás és fél11-11

fontos a jó bioritmus, ezért sem tovább, na meg azért, mert f6-kor kelés

2021. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz alvó vagyok, szóval általában 11 után szoktam aludni ha sikerül.

Amúgy játék,tv,youtube.

2021. márc. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
Olvasok minden este kb. egy órát.
2021. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
Ja 11 körül már tuti ágyban vagyok de van hogy később tudok csak elaludni.
2021. márc. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En ilyenkor filmezek, mert van kulon szoba. A parommal mas az izlesunk, es sotetben a nagy teven akarok filmeket megnezni. Es addig kilepek a sajat eletembol.
2021. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Gykzok, sokáig.
2021. márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Esténként szoktam sorozatokat és/vagy videókat nézni és olvasni is. Napközben nem igazán van ilyenekre időm, vagy épp olyankor nem tudok zavartalanul ezekkel foglalkozni.

Mindig nehezen alszom el és sajnos sokszor nehezen is kelek. Hiába megyek ágyba 11 körül, sajnos úgyis majdnem 1 lesz, mire sikerül elaludnom.. úgyhogy akkor már inkább sorozatot nézek. Ez már egy ideje zavar, szóval törekszem a normálisabb napirend kialakítására, ami azért időbe telik..

2021. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!