Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az ilyen "Élet...

Mit gondoltok az ilyen "Élet Iskolája" fajta munkahely-megjelölésekről Facebookon?

Figyelt kérdés
Ezt vajon humornak szánják akik beállítják maguknak, vagy valami nagy utcabetyárnak meg gengszternek hiszik magukat?

2021. márc. 25. 01:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Humornak szar, másnak meg szánalmas. A Facebook egy félhivatalos felület, nem hiszem, hogy jópofaság beállítani tanulmányoknak vagy munkahelynek gyökér dolgokat. Főleg, hogy nem is kötelező egyáltalán beállítani valamit.


Sajnos nekem ezzel rosszak a tapasztalataim, mindig azoknak volt ostobaság beállítva, akiknek kifejezetten alacsony az értelmi szintjük. Normális embernél én még nem láttam ilyet, csak a kommenthuszárkodó buta trolloknál.

2021. márc. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Én leginkább tanulatlan konteóhívő agresszív nyuggerek profilján látom ezt a “bölcsességet”. A legjobb az volt, amikor találtam egy olyat, aki munkahelynek írta be, hogy tanár az élet iskolájában. Na ott besírtam.
2021. márc. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nagyon hasznos dolog, így rövid úton és gyorsan kiderül az illetőről hogy nem kell felvenni az adott munkára, nem kell vele bármilyen kapcsolatot kiépíteni.
2021. márc. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Én még azt vettem észre,hogy majdnem mindegyik c típusú embernek az élet iskolája vagy zara van beírva munkahelynek.


Ez minősíti is őket,8 általános max. De inkább kevesebb.

2021. márc. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Értelmes embernél még nem láttam ezt.
2021. márc. 25. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Én nem foglalkozok vele, mindenki azt ír ki, amit akar.
2021. márc. 25. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
A főállású anya vagyok profiloknál a legsiralmasabb
2021. márc. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
7: pedig némely kultúrált országban tényleg van ilyen.
2021. márc. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon cringe az összes. Az a kedvencem még, amikor Insta képhez olyan helyet adnak meg, hogy az isten háta mögött.
2021. márc. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Vagy munkahelye nincs, vagy értékelhető végzettsége nincs, esetleg azt hiszi hogy tapasztalt, lehet hogy osztott is az élet neki pár pofont.

Nem kell ilyet kiírni szerintem mert nem vet jó fényt a kiírójára még akkor sem ha igaz, és jónak tűnik, akkor sem.

2021. márc. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!