Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok otthon egyedül,...

Szoktatok otthon egyedül, random mód táncolni, ha mondjuk vidámak vagytok és senki sem lát titeket?

Figyelt kérdés

Volt már erre példa? Ha igen, milyen zené(k)re ropjátok?

Hány évesek vagytok és milyen neműek? :)



2021. márc. 25. 15:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

Hehe, nem. Rettentő sz.r mozgásom van, a macskát sem akarom kitenni annak az élménynek, hogy néznie kelljen. De nem is élvezném.

37N

2021. márc. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Metionin ***** válasza:
100%
Én balett freestyle-ozok metálzenére :D de képes vagyok otthon a nappaliban végigtáncolni és énekelni a teljes Macskákat is.
2021. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, énekelni is, minden féle stílusú zenére. 23F
2021. márc. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát én szinkronúszó vagyok, és az nem tudom, hogy mennyire számít tancolásnak, ha a szárazföldön kűrözöm a kűrzenémre.

15/L

2021. márc. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
En mindig. Viszont egyszer elsullyedtem utana. A nappalink oldala csupa uveg, mogotte mezo van. A szomszedok nem latnak be. Csak egyszer a traktorral jott a gazda a ket fiaval, es a kb tiz meterre megalltak. Szerintem jobb dolguk is volt, de flamencoztam pizsamaban, es azota is elszegyellem magam.
2021. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Panelban lakom ha kiesik a kézből valami a szomszéd már veri is rám a falat .Neki állnék táncolni megörülne 😂
2021. márc. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%

Amikor nagyon jó kedvem van és egyedül vagyok itthon, akkor igen :D

Emlékszem például aznap, mikor tudtam, hogy délután végre megtörténik az első randi a barátommal (aki akkor már régóta tetszett), akkor reggel, ébredés után feltekertem a hangerőt és olyan intenzív, fenékriszálós tánccal roptam körbe a szobámat különböző Green Day dalokra, hogy csak na :D

Külső szemmel biztos vicces lehetett, ahogy egy 155 cm, szőke kiscsaj, egy enyhén fakult, s*ggig érő AC/DC-s férfipólóban riszálja magát :D


17/L

2021. márc. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%
Én rendszeresen. Ha rossz a kedvem akkor is azzal próbálom elűzni, hogy bekapcsolok valami jó zenét, és kb egyből nem bírok parancsolni a testemnek. 2-3 szám után bármilyen probléma kisebbnek tűnik.😀
2021. márc. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%

Én is szeretlek táncolni.

Mindenféle zenére.

Régebben balettoztam.

Általában azokat a mozdulatokat viszem bele a táncomba. Szoktam énekelni is!

2021. ápr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Snike válasza:
100%

Énekelni szoktam leginkább :D

De úgy null-huszonnégyben. Random magyar, esetleg külföldi slágereket, retrót, ideit, mesék betétdalait,népdalt, mindent ami csak jön. Persze szoktam táncikálni is, de nem konkrét koreót, csak így spontán kisasszézok a konyháig, csettintgetek, idétlen tekergés, medvetánc. :D Ez számít?

14L

2021. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!