Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon férfiatlan, meg "nyámny...

Nagyon férfiatlan, meg "nyámnyila" vagyok akkor, ha elsősorban nem a szexhiány miatt vágyok már nagyon egy kapcsolatra, hanem az érzelmi oldala miatt? (F)

Figyelt kérdés

Hiányzik már, hogy bújhassak végre valakihez, akivel kölcsönösen biztonságérzetet tudunk nyújtani egymásnak.


Hogy oda-vissza babusgathassuk,kényeztethessük egymást egy otthonülős napon: mondjuk az ölébe hajtanám a fejem és hagynám, hogy simogasson, aztán később cserébe átmasszíroznám a vállát-nyakát-talpát.


Hogy mikor mondjuk délután elszundítok a kanapén, akkor arra ébredjek, hogy ott térdel a fejem mellett, a saját fejét szelíden ráfekteti az enyémre, közben pedig mindkét karjával védelmezően átkarol. Aztán mikor felébredek, megpuszilja a homlokomat és visszazár az ölelésébe. Én is magamhoz ölelem, közben pedig átjár engem a komfortérzet és annak az érzete, hogy nincsen semmi baj.


Hogy merjen a társaságomban természetes lenni és ne csak pöpecül kisminkelve, feszülős-csajos ruhákban láthassam. Kócos hajjal, smink nélkül, egy bő férfipólóban és bugyiban/rövidnadrágban ugyanolyan vonzó tud lenni itthon, még akár vonzóbb is, mint "megcsinálva".

Vágyok már nagyon az olyan apró, természetes pillanatokra, hogy mondjuk ébredés után, egy meleg nyári napon, úgy ahogy van, pizsiben (mondjuk egy bő, enyhén szürkére fakult zenekaros pólóban), kócosan kimegy az erkélyre egy bögre kávéval a kezében. Én pedig utánamegyek, hátulról látom, hogy a szellő szelíden lobogtatja a pólóját és a haját, és hátulról átölelem a derekát. Ő iszik még egy kortyot a kávéjából, aztán leteszi maga mellé, megfordul és átöleli a nyakam, én pedig a hátánál fogva szintén magamhoz ölelem, a vállába fúrom az arcom, beszívom az illatát, és így állunk ölelkezve, hosszú percekig.


Ööö... egy tízes skálán mennyire vagyok nyálas?? :D



2021. márc. 26. 13:43
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%
Inkább úgy mondanám,érzelmes vagy.De szerintem ez így jó.
2021. márc. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
14%

Az én időmben South Parkban ezt ratyinak mondtuk.


Nem tudom, nekem ez a "cirógatja a fejem, ölében a fejem" olyan kisgyerek keresi az anyját feeling.

2021. márc. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
10%
10
2021. márc. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
18%
Hát nem nevezhetünk nagybetűs férfinek, de azért nem vagy ezzel egyedül, gondolom. Valóban elég ratyisan hangzik, főleg, hogy egy regényt írtál erről.
2021. márc. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
5%
Én inkább azt tudom elképzelni, hogy ébredéskor a szájra puszi után egyből a szajaba veszi ott lent.
2021. márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább attól függ a nyámnyilaság, hogy mit teszel meg adott kapcsolatért, ismerkedsz -e, fejleszted -e magad, vagy a sült galambot várva ábrándozol.
2021. márc. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
97%

ne aggódj, kérdező. egy párkapcsolat rengeteg különféle kis örömmel és boldogsággal jár, amiket te gazdagon át tudsz élni, ez egy nagyon jó dolog. akik emiatt ratyiznak, azok meg saját magukról állítanak ki primitívségi bizonyítványt.

30f

2021. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
18%
Nőként írtam a ratyiságot. Az, hogy ez ennyire be van tervezve, totál lohasztó. Meg ez az csüngés is a másikon olyan anyás. Engem totál lelomboz, ha anyaként kell viselkednem.
2021. márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
13%

7

Egy valódi férfi nem nyálas, ezt el kell fogadni. Ez már inkább anyakomplexusnak tűnik, mert gyerekkorában nem kapott elég szeretetet.

2021. márc. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
23%
Nekem, ha a párom előállna ilyen dumával szétröhögném magam.
2021. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!