Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire lenne szimpatikus...

Mennyire lenne szimpatikus neked? Benyomások?

Figyelt kérdés

Ismerek valakit, akivel életemben egyszer találkoztam és nem leveleztem vele, de mivel vannak közös ismerőseink, így azoknál láttam, hogy milyen.

Nagyon kíváncsi lennék, hogy a megnyilvánulásai alapján mit gondoltok róla.

Ilyeneket ír például:

1. A nőket gyakran szukának hívja, pedig ő maga is nő, igaz, nem hetero. Ha tetszik neki egy nő, azt mondja, "szexi szuka", a nőnapot "szukanap"-nak hívja. Ha nem szukázza őket, akkor "szexi nyanya". És ezt nem egy alkalommal, hanem sokszor. Volt, hogy több egymás után több e-mailen keresztül ezt írta. Kibeszéli ilyen jelzőkkel a számára szexi nőket, több alkalommal, de közbe amúgy párja is van.

2. Amikor egy magántanárral nem volt megelégedve és ezt elmondta egy haveromnak, akkor azt írta, hogy "elküldtem a tanárt a pi**ába". Szerintem akármennyire nincs megelégedve valakivel, azért ez durva.

3. Sokan totál odavannak érte és kommentelnek neki facebookon, hogy milyen szép. 100%, hogy ezzel ő is tisztában van, de amikor valaki meg írja neki, hogy milyen szép, akkor válaszol, hogy nem is igaz, csak a kamerában úgy tűnik. Nyilván ha annyira nem lenne magával megelégedve, akkor szerintem nem tenne fel magáról képet, vagy ha igen, akkor feltenne egyet és kész, de nem váltogatná a profilképeit. És látszik is, hogy valójában magabiztos, mert valaki feltett róla egy képet egy közösségi oldalra és a kép alá (amit őt ábrázolta), odaírta, hogy "Micsoda nő!". Nem tudom, hogy ez csak nekem olyan hülyeség-e, de azért szerintem egy nő a saját képe alá ha ilyet ír, az olyan, mintha szerelmes lenne magába, vagy feltűnési viszketegsége lenne.

4. Az egyik haverjával rendesen megbeszélte, hogy hány állásinterjúra fog menni, milyen cégekhez, és mikor túl volt az egészen, akkor megírta neki, hogy felvették x helyre, de csak azért sikerült, mert valami ismerőse is ott dolgozik (remélem értitek) és amúgy nem sikerült volna. Én személy szerint ha így kerülnék be egy munkahelyre, akkor még haveroknak se hangoztatnám, azért szerintem erre nem kellene büszkének lenni, inkább szégyellnivaló. És ő tényleg volt több interjún és nem is egy vidéki faluban lakik, szóval munkalehetőség az lett volna bőven.

5. Amikor a párom egyszer szakmai szempontból negatív véleményt mondott valamiről, amit csinált, mert olyan volt a téma, hogy értett hozzá, akkor megsértődött a nő, pedig a páromnak több tapasztalata volt benne, mint a nőnek, a páromnak doktorija is volt a témában, a nőnek meg nem.


Komolyan érdekel, hogy ti ezek alapján mit gondolnátok egy emberről?

Én életemben egyetlen egyszer láttam, akkor normálisabbnak tűnt, bár már akkor voltak olyan dolgai, ami nem tetszett.

Az alapján, amit eddig láttam belőle, nekem úgy tűnik, hogy a saját rossz képességeiért mintha másokat hibáztatna vagy ha nem is hibáztat, de úgy tesz, mintha tökéletes lenne. Meg szerintem nagyképű is.

A páromnak is haverja volt, de már nem az. Mikor még az volt, akkor többször volt olyan megnyilvánulása, ami a páromat ellenem fordította volna meg amúgy a párommal annyira szeretett találkozni meg kapcsolatot tartani, de annak ellenére rám meg mégsem volt kíváncsi mikor megtudta, hogy a páromnak én is vagyok az életében. Szerintem az igazi barát az kíváncsi a barátja párjára, főleg, hogy egy rossz szavam se volt rá. Amikor meg végül találkoztam vele és be lettem neki mutatva, az is úgy volt, hogy tök hirtelen jelentette be, hogy amúgy a városban van és menjünk már el ebédelni. Pedig mivel több órás útra lakik, ezért órákkal ezelőtt nyugodtan szólhatott volna, ha akart volna, hogy ne legyen váratlan az érkezése. Mikor meg épp bekavart a programunkba, akkor sem zavartatta magát.


Ennyire még senki nem volt számomra undorító, mint ez a nő. És így, hogy nő, így meg pláne. Akkor is ha nem hetero.

Bizonyos dolgok a napokban derültek ki róla, bizonyos dolgok meg régebben is egyértelműek voltak, szóval fokozatosan láttam meg, hogy milyen ember.

Már nem sok közöm van hozzá, mert a páromnak már nem haverja és a közös ismerősökkel se találkozok és megvan a csajszi a maga életével, de amúgy nektek is teljesen unszimpi vagy csak nekem nem tetszik?



2021. márc. 26. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kiskorában nem kapott elég szeretet és főként figyelmet, ezért így próbálja meg kivívni, plusz elég sok önbizalom és önértékelési problémája is lehet.



Emellett elég közönséges is.

2021. márc. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szamomra az a furcsa, hogy ennyit filozol egy szamodra erdektelen emberrol.
2021. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg egy jól kinéző illető, aki tudja, hogy ez is elég az élethez. Mellette paraszt.

Nem foglalkoznék vele.

2021. márc. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!