Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 19 fokban ennyire fázni ciki,...

19 fokban ennyire fázni ciki, igaz hogy szellőztetni kell, viszont besüt a nap az ablakon? 27/N

Figyelt kérdés
Ma valamilyen karbantartás miatt 10.00-ig langyos volt a fűtőtest, majd teljesen hideg munkahelyen telefonos, netes ügyfél szolgálati irodában. Hiába volt meleg pulcsi is rajtam, a kabátot is 10.00 után vissza vettem, pedig [link] , tehát nem olyan derék villantó.

2021. márc. 26. 16:52
A kérdező szavazást indított:
Nem ciki, én is ilyen fázós vagyok.
Embere függő, valaki fázósabb
Nekem a pulcsi is majdnem sok lenne. Full ciki.
10 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is: semmikor nem ciki. Fázol, oszt kész.

Másrészt: 19 fok és 19 fok között rengeteg különbség tud lenni. Nyáron is előfordulnak olyan napok, hogy délután sincs melegebb 19 foknál, mégsem kell begyújtanunk vagy kabátot húznunk a pulóverre.

Márciusban viszont általában csak akkor tud 19 fokig melegedni a levegő, ha nagyon száraz. Ez pedig alacsonyabb hőérzettel jár (másrészt pedig nagy napi hőingással - az ország nagy részén reggel még fagyott, és délután-estefelé is gyorsan hűl a levegő). És ilyenkor még az épületek, falak, tárgyak sincsenek átmelegedve, minden hideg.

2021. márc. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Arnyekban hideg van, sot hazban is.

20 fok max napban jo az ido

2021. márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Miért lenne ciki. Midenki fázik valahány fokon.
2021. ápr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!