Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetséges több önismer...

Hogyan lehetséges több önismeretet szereznem ? Többi lentebb.

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele hogy ugye ez mindenkinél más. Viszont még is érdekelne a dolog hogy még is hogyan szerezhetnék több élettapasztalatot ? Ami alapján sokkal jobb/"erősebb" lenne a saját önismeretem, személyiségfejlődésem, és az érzelmi intelligencia stb., és persze elhatározás, én ezeket nagyon komolyan gondolom és nagy az elhatározás bennem. Úgy tudom mind ezek általában tizenéves korban még nincsenek meg. Sajnos bennem a mai napig sem alakultak ki(.26éves férfi vagyok))úgy vettem észre, hogy nagy átlagban 20-25 körül lesznek az emberek elég érettek az első normális párkapcsolatukra.


persze van aki meg 40 evesen sem eleg erett hozza, es lehet, hogy soha nem is lesz.



2021. márc. 28. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
DMT.
2021. márc. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Halottam már rólla de nem lehet beszerezni online hiszen úgy tudom c-listás amit büntet a törvény. Egyébként sem szeretnék igazán tudatmódositó szerekkel próbálkozni. Sem jógával hisz nem az én világom!
2021. márc. 28. 13:21
 3/3 anonim ***** válasza:
37%
Hidd el, az a 'világ' megéri a rizikót. De a te dolgod, én csak tanácsot adok. Hajrá!
2021. márc. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!