Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem sértő, amikor...

Csak szerintem sértő, amikor a férfiak azzal érvelnek, hogy nekik esélyes egy duci vagy átlag alatti nő?

Figyelt kérdés

Egyre többször találkozom az oldalon azzal, hogy a férfiak szapulják a nőket, amiért szerintük külsőségesek, és nemmellesleg szinte mindig hozzáteszik, hogy ők beérnének egy dundus vagy egy átlag alatti külsővel rendelkezővel.


Én úgy gondolom, hogy ez szinte a megszánás kategória. Szerintem ez végtelenül sértő egy nőre nézve, és sok pasi büszkén veri a mellét, hogy ő mekkora f@sza csávó, mert jól tud érvelni és nőzni ezzel.


Láttam már olyan kérdést is itt, ahol azt mondta a kérdező, hogy van-e társkereső direkt ronda nőknek, mert másnál nincs esélye. Ez is olyan megalázó egy lányra nézve.


Sőt, egyesek a szexuális róvatba azt állítják, hogy ők bizony még szexre se vállalnának ronda nőt, nemhogy párkapcsolatra. Ilyenkor pedig pont fordul a kocka, és sorszorozodik a "jaj nekem nem számít a külső, átlag alatti is oké" kijelentés ellentétes oldala.


(mielőtt bárki találgatna, hogy biztos ronda nő vagyok, akinek sose volt párkapcsolata: tegyük félre a személyeskedést. Elmélkedős témát nyitottam, bár félő, hogy vitaindítónak hat. Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre, mert sokszor kapom meg férfiaktól, hogy ők ezen kijelentésben nem találnak semmi megalázót.)



2021. márc. 28. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Ez oda-vissza működik. Mindenkit a dekoratív emberek vonzanak, nem a dagadt rusnyák, csak van egy pont amikor rájön, hogy érdemesebb a saját ligájában keresgélni ha partnert is akar találni.
2021. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Ez a férfiakra nézve megalázó.
2021. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
33%
Barmok, erre nincs magyarázat. Kapcsolatra nézve a belső a fontos, van olyan külsőség, ami vonzó, de nem azon múlik. Nekem személy szerint, ha egy lány személyisége tetszik, akkor a külseje is fog. Ami fontos, hogy foglalkozzon velem (pl. egy beszélgetésben ne csak válaszoljon, és őszintén érdeklődjön,hogy mi van velem) és igazából ennyi. Mégsincs barátnőm, eddig egy rendes lányt sem találtam, csak az ország másik felén. Pedig nincsenek nagy elvárásaim, és én is jó srác vagyok. Intelligens, kedves, mások szerint helyes, és mivel élsportoló vagyok, izmos is, de ez nem számít ezek szerint. Mellesleg 15F, és bocsi, hogy regényt írtam🥴
2021. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

#3

Szeretem az olyan, kapcsolatra vonatkozó kérdésre válaszoló emberkéket, akik elmondják hogy szerintük mi a frankó, aztán a végén kiderül, hogy nincs senkijük. Ha lenne csajom, akkor én így csinálnám :) Bravó :)

2021. márc. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát figyel a csávónak kell utcára menni a borzadállyal. Tehát így is úgy is neki cikibb ez a sztori.
2021. márc. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
91%

#4

Én csak leírtam, hogy nekem mi tetszik, kövezz meg, ha van ezzel bármi gond. Arról meg nem írtam, hogy mit csinálnék, csak írtam magamról egy-két szót, de abban igazad van, hogy nincs tapasztalatom, és hogy nem igazán nekem íródott a kérdés, de jobb választ adtam, mint az átlag. Légyszíves, ha nem értessz egyet, akkor ne reportolj, csak lapozz tovább

2021. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tartom szinten alulinak, hogy egy ember (teljesen mindegy, melyik nem képviselője) értékét kizárólag vagy elsősorban a külső adottságaiban mérik. Hogy "mindenki a saját ligájában keresgéljen", abban van igazság, de ez a bizonyos "liga" sokkal több paraméterből áll, mint hogy a másiknak mekkora esztétikai élmény rám nézni. Aki társat szeretne, és nem lakberendezési tárgyat, annak fontosak az olyan szempontok is, mint pl. a lojalitás, megbízhatóság, intelligencia, empátia. (Jómagam teljesen átlagos külsővel rendelkezem, tehát nem vagyok bányarém, akinek savanyú a szőlő.)
2021. márc. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#6

Nem szoktam reportolni, bár nem értem, miért kell úgy kezdeni a választ, hogy 'barmok'.

2021. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Ebben a témában kiemelni a férfiakat erősen álszent dolog. Tekintve, hogy fordított esetben is pontosan ugyanígy viselkednek a nők is.
2021. márc. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Biztos én vagyok a hülye de én először a külsőt és aztán a belsőt nézem meg
2021. márc. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!