Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lesz valaki incel?

Miért lesz valaki incel?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az incel önkéntelen cölibátust jelent és vágyuk ellenére sem képesek romantikus vagy szexuális partnert találni.


Engem az érdekel, hogy miért lesz valaki ilyen? Milyen okokból?



2021. márc. 30. 11:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Traumák, sérülések miatt.
2021. márc. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
A legtöbben szvsz túlgondoskodó, közben elnyomó szülő miatt, elsősorban fiúk esetében az anyuka szokott ilyen lenni.
2021. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Hogy miért sikertelen valaki a párkeresésben? Előnytelen külső miatt, gyenge kommunikációs képességek miatt, zárkózott természet miatt. Nem kellenek ehhez traumák, vagy bántalmazó szülők, vannak, akik így születnek. Sikertelenek, amit egy idő után megunnak, és többé nem foglalkoznak társkereséssel. Ilyen egyszerű.
2021. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
még hány ilyen kérdést akarsz kiírni?
2021. márc. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%

kérdező valamiért rá van kattanva az incelekre...

Vagy egy ilyet nézett ki magának, vagy ő is ilyen akar lenni, vagy szimplán provokálni akar.

Legközelebb kérdezd meg inkább, miért lesz férfigyűlölő femináci valaki, annak több létjogosultsága van.

2021. márc. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

Elsősorban nem az anyuka vagy a külvilág miatt, hanem azért mert minimálisan sem akar alkalmazkodni a világhoz, inkább bedurcizik és azt hirdeti, hogy ilyen sz.r világban inkább nem is csajozik. Bárki lehet hibás: a nők, a trendek, a többi férfiak, a divat, a korszellem. Teljesen mindegy neki, ő biztosan vesztes, mert a többiek rosszak.

El kellene fogadni, hogy csak a saját változásoddal tudod elérni, hogy ebből a burokból kikerülj, ismerd meg a világot, az emberek természetét és akkor lesz csajod is.

2021. márc. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

Előnytelen külső!

Nekem komplett szenvedés volt ez a párkeresés. 20évesen feladtam elkezdtem a munkára koncentrálni. Nem szidtam a nőket sosem,de felfogtam,hogy nekem ez nem megy. 25évesen 2 nagyon szép lánybarátommal addig ittunk ameddig egy hármas nem kerekedett. Azon az éjszakán nagyon sokat tanultam és erős változásokat eszközöltem az életemben. Visszatekintve tudom,hogy mi volt a hiba.

Anyám hazudott, nem szabad tisztelni a nőket!

Erősen kell bánni velük akkor "tökös" vagy és nem jófej..

30évesen nősültem!


Edig,ha valakinek akkor nekem vannak hiányossagaim, túlsúly,kopaszodás,szemtengelyferdülés,hiányzik a bal mutató ujam körömháztól, jobb csuklómon 10centis sebhely,homlokom szintén sebhelyes, ráadásul szörmók vagyok,mellkastol a hátamig😅

2021. márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%

7

Ezek közül szerintem csak a túlsúly az, ami probléma.

2021. márc. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%

Itt mindenki csak a külsőt írja meg az arra vonatkozó hibákat pedig sok jóképű férfi is van aki incel. Az ilyen férfinak van valami hibája ami lehet olyan is ami elsőre nem látható. Szellemileg visszamaradott, skizofrén, agresszív, bántalmazó stb stb Ilyen esetben lehet túljutnak egy bizonyos ismerkedési szakaszon a nőkkel de amint tudomást szereznek róla, menekülnek. Ezért legtöbbször már nem is mernek próbálkozni a csalódások miatt.


Ami pedig az alkalmi egyéjszakás kapcsolatokat illeti: még a legrondább férfi is találhat alkalmi partnert, csak regisztrál vmi szexpartner kereső oldalon és kap szerivel, igaz, olyanok amilyenek. Az incelek között ez gyakran előfordul, hogy a szeretethiányát enyhítse...

2021. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

9

Egy ember írt csak a külsőről.

2021. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!