Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki valamitől betegesen fél?

Figyelt kérdés
Van olyan dolgotok amitől betegesen féltek és ha ebbe a félelem helyzetbe kerültök képesek vagytok nagyon gyerekesen nagyon cikin viselkedni? Leírnátok hogy mi az?

2021. márc. 30. 13:00
A kérdező szavazást indított:
Nekem van
Nekem nincs
36 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Betegesen félek a k-popperektől.
2021. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Borzasztóan félek a pókoktól, az ártalmatlanoktól is. Egyszer egy hatalmas, nagy potrohú fekete pók ereszkedett le a plafonról, én meg kétségbeesésemben lelőttem légpuskával (harmadik lövésre sikerült). Festhettem utána a tapétát, de nem érdekelt.
2021. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én betegesen félek a kóbor kutyáktól, ezért ha nem muszáj, nem járok az utcán egyedül, főleg ilyen kevésbé forgalmas helyeken, ahol senki nincs aki segítene ha találkozom eggyel. Ha meglátok egy kóbor kutyát, rettenetesen bepánikolok, mikor legutóbb találkoztam eggyel és odajött hozzám, elkeztem sikítozni, még szerencse hogy a gazdája meghallotta (házból szökött ki a kutya), különben nem tudom mi lett volna.
2021. márc. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Kemény arachnofóbiám van és a szúnyoktól is írtózom, ha kell 40 fokban alszom csak szúnyog ne jöjjön be. De rettegek a tornádóktól is (Európában szerencsére nincs). A szellemek, ha léteznek, azoktól is kiráz a hideg.
2021. márc. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
7%

Mandingo faszt te már láttál?

Na azt nem szeretném a közelembe látni

2021. márc. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is arachnofóbiám van, de ami ennél sokkal komolyabb, és már rég el kellett volna kezdenem a terápiát miatta, az az emetofóbia.
2021. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Én a madaraktól félek.

A legjobban a nyarakat utálom amikor reggelente a fecskék százassával repkednek mellkas magasságban táplálkozás miatt.


Mondjuk az elmúlt 2 évben már nem voltak annyian (ez mondjuk sajnálatos) de 8-10 évvel ezelőtt nem mertem reggelente kitenni a lábam a házból olyan sokan voltak :DD

2021. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Bár beteges fóbiám szerencsére nincs, a muslicáktól és egyéb kistestű bogaraktól félek.
2021. márc. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Szociális fóbiám van, az emberektől félek a leginkább. Ezen kívül még a csigáktól és bogaraktól.
2021. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom van-e ennek a fóbiának neve, de borzasztóan rettegek a kiütésektől és különböző börbetegségektől. 🤷‍♀️
2021. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!