Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem akar covid oltást,...

Aki nem akar covid oltást, leírná az okát?

Figyelt kérdés
Szeretném megérteni az olyan embereket akik nem akarnak oltakozni! :)

2021. márc. 31. 21:34
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
56%

nekem ne adjanak be semmi ilyet, sokan átestek rajta mégis enyhe lefutású volt

plusz ez elvileg nem véd minden ellen ugyanúgy elkapom és a hatóideje is félév

kihagyom, ha elkapom elkapom, ha nem, akkor meg jól jártam

2021. márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
69%

Anyám ápoló nő és elég sok mindent lát (ő már be van oltva), de azt mondja hogy inkább ne oltassuk be magunkat,mert sok olyan beteg van aki az oltás után került be, súlyos állapotban, ja és pont most halt meg ma egy ápolónő a covid osztályra került,pedig az oltást is megkapta 2 szer is.


Szóval innentől kezdve nem igazán gondolkodok a dologban,eddig nem volt bajom remélem ezután sem lesz.

2021. márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 qkker1 ***** válasza:
71%
Félig kész, teszteletlen, ismeretlen hosszútávú mellékhatású vackok.
2021. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
71%
Azért valahol jogos az oltás szkepticizmus, hogy ki tudja mit okoz 1-2-x év múlva, mert csak gyorsan összepakolták. Én be vagyok oltva egészségügyi dolgozóként, semmi negatív dolgot nem tapasztaltam még. Illetve az oltás után is kell egy kis idő, mire hatásos lesz.
2021. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudni mi a mellékhatása. A mellékhatást nemcsak 1-2 hétre kell érteni, hanem több év múlva kitudja mit idéz elő benned az oltást. Ezzel nagyon sokan nem törődnek és nem is foglalkoznak, sőt senki nem fog. Ha most beoltatod magad, kitudja 5-10 év múlva milyen változást indított el benned az a oltás. Akkor senki nem fogja elvinni a balhét, hogy ez a oltás miatt volt e vagy sem. Nem volt kötelező ugye, de te mégis beoltattad magad, te hibád nem számoltál a következményével. Nem az ilyen 1-2 hét utóhatásától kell félni és ezt senki nem fogja megerősíteni évek után mit okozott a sejtekben az oltó anyag. Tudod ha réz bekerül a testedbe permetezés során annak is a hatása nem akkor fog kiderülni, hanem évek múlva, amikor egy réz darab nemm szívódott fel benned és éppen egy hajszáleret zár el.... Kitudja az oltás mit okoz évek múlva. Szóval köszönöm, de nem oltatom be magam, ezért sem merik kötelezővé tenni.
2021. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
76%
Soha nem oltattam be magam influenza ellen sem, a saját ellenanyagom elég védelmet nyújt.
2021. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
80%
fiatal vagyok, nem félek és vállalom a kockázatot. Karantén óta a előírások 100%át betartom.
2021. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:
75%

Egyrészt, mert nagyon hamar lettek "kifejlesztve" ezek az oltások, hosszútávú esetleges(!) mellékhatásaik jelenleg nem ismertek, és én nem szeretnék kísérleti nyúl lenni.

Továbbá, ahogy előttem is írták, nem véd mindenfajta mutáns ellen, sőt, némelyik a szervezet alapjáraton meglévő ellenállóképességét is taccsravágja. Így aligha igaz, hogy megvéd a vírustól, és így nem sok hasznát látom. Sőt, szerintem többet árt, mint használ.

Egy következő okom pedig az, hogy szerintem nem lesz vakcina-útlevél alapján való megkülönböztetés. (Vagyis elkeserítőnek tartanám, ha lenne.) Így ha valaki utazni szeretne, valószínűleg elég lesz a tesztelés.

Ez az én véleményem.

2021. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
26%
"Egy következő okom pedig az, hogy szerintem nem lesz vakcina-útlevél alapján való megkülönböztetés." Remélem lesz. Megérdemelné a sok netes "járvány-vakcinaszakértő", akik alapvető biológia folyamatokkal sincsenek tisztában, csak ugyanazt a pár számukra elfogadható áltudományos marhaságot mantrázza. Várom a sértett lepontozást.
2021. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
34%

Ez a legjobb, elég hamar lett kifejlesztve.

Mintha értenének hozzá és meg tudnák ítélni mennyi a reális idő. xDD

2021. márc. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!