Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kikre használják azt a kifejez...

Kikre használják azt a kifejezést, hogy femináci?

Figyelt kérdés
Több kérdés alatt láttam már, de nem tudom pontosan mit takar...ki tudnátok fejteni?

2021. márc. 31. 23:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A túlzott feministákra, akik utálják a férfiakat.
2021. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki feminizmus címszóval nem a nemek közti egyenlőségért kampányol, hanem a férfiak felé gyűlölködik vagy a nőket kezeli felsőbbrendűként vagy már betegesen női elnyomást képzel bele bármibe (pl ha nem értesz vele egyet, az csakis azért lehet mert ő nő), stb.
2021. márc. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%
Aki arra vetemedik, hogy elvárásai legyenek egy kapcsolatban.
2021. márc. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
nőkre akik utálják a férfiakat csak azért mert férfiak, vagyis lényegében a heteró fehér férfiakat mert sosem láttam, hogy említett nők felháborodtak volna feketékre vagy arabokra.
2021. márc. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

"vagyis lényegében a heteró fehér férfiakat mert sosem láttam, hogy említett nők felháborodtak volna feketékre vagy arabokra." Szerintem az itthoni radikálisabb feministák kevés arabbal találkoznak, ezért sem nagyon kerülnek szóba.

Rám azért mondták egyszer, mert elmondtam, hogy a férjem is takarít. És nem férfi mondta rám, hanem nő. :) Nők között elég kemény nőgyűlölők vannak, ezt jobb észben tartani. Sajnos.

2021. márc. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A pontos jelentése az, amit a 2-es válaszoló leírt, de mint az 5-ös válaszoló példájából is látszik, az ultra konzervatívak szeretik olyan emberekre is ráhúzni, akik egyszerűen csak támogatják a nemek közötti egyenlőséget.
2021. márc. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Akik nemi egyenlőség helyett női felsöbbrendűségeket, pozitív diszkriminációt szeretnének. Általában betegesen férfigyűlölők.
2021. ápr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Olyanokra mint Brie Larson vagy Elizabeth Banks.
2021. ápr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%

Na, előttem elég szépen leírták. A hardcore feminácik ebből állnak.

Ha megakarod nézni a gyakorlatban, akkor ugorj át a felnőtt párkapcsolatok kategóriába és nézd meg a legtöbb felpontozott női választ. Hemzsegnek ott a feminácik és láthatod, hogy sokan milyen burkoltan is képesek tolni.

2021. ápr. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
A férfigyűlőlö ÖRŰLTEKRE, akik a férfiak kiírtását megsemmisítését akarják elérni. Szerintük a férfiaknak nincs joguk a létezéshez.
2021. ápr. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!