Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen kort kell elérni...

Milyen kort kell elérni ahhoz, hogy elhiggyék az emberek hogy nem akar valaki gyereket?

Figyelt kérdés

Ha egy illető azt mondja, hogy nem szeretne gyereket, akkor 10-ből 9-szer az a reakció, hogy "majd meggondolod magad".

Milyen kort kell ahhoz elérni, hogy elhiggyék az emberek hogy valaki ezt komolyan gondolja, és nem fogja már kinőni? Hány éves korban lesz "hihető", hogy valaki tényleg nem akar?


2021. ápr. 1. 15:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
50-60 év
2021. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem, ha már nem termékeny. Ez nők esetében olyan 40-45 körül jön el, onnantól jön a "megfogod bánni". 50 felett meg már tapintatosan csak a háta mögött mondják, hogy "biztos megbánta".

Én 29 vagyok, és ugyan nem hirdetem, de még senki nem mondta ezt nekem, pedig pár ember (kb. 10) tudja, hogy nem akarok. Szerencsére normális ismerőseim vannak, idegeneknek meg nem reklámozom, semmi közük hozzá.

2021. ápr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az is elég hiteles lehet, ha elkötteted petevezetéked...
2021. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#2

A barátaink nekünk is normálisak, de a rokonok (mindkét oldalról) sajnos nagyon nyaggatnak, őket pedig nem tudjuk megválogatni. Igyekszünk minimalizálni velük a kommunikációt, de néha összefutunk azért, és akkor újra rákezdenek. :(

2021. ápr. 1. 15:49
 5/18 A kérdező kommentje:

#3

Utolsó infóm erről, hogy nem legális valami 40(?) éves kor alatt és/vagy több saját gyerek nélkül.

2021. ápr. 1. 15:49
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is kb. 50 körül, de utána sem fognak leszállni rólad, mert akkor meg jön az, hogy szegénynek biztos nagyon rossz gyerek nélkül, és már bánja, hogy nem szült. Lényeg, hogy mindig legyen mivel szekálni az embert, mert elfogadni és békén hagyni a másikat, az nem nagyon megy. :)
2021. ápr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
50 éves kor. Akkor már senki nem gondolja, hogy akarhatsz saját gyereket. Bár még mindig rábeszélhetnek az örökbefogadásra.
2021. ápr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

2-es vagyok, anyám nekem is mondja néha, cserébe jól is esik, hogy kiröhögöm a kínlódását és ezzel bosszantom. (Mindenki lelki békéje érdekében, van már unokája a testvéremtől.)

Szlovákiában lehet elköttetni, ott nincsenek ilyen feltételek.

2021. ápr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Amikor összejöttem a férjemmel (a húszas éveim elején), akkor kaptuk meg mindig mindenkitől, hogy "majd meggondoljátok magatokat!"

Én most 33 éves vagyok, a férjem 35 és már mindenkinek leesett, hogy nem gondoljuk meg magunkat.

2021. ápr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is 50-60at mondanék.


#9 a barátnőim 34-35 évesek, régóta komoly kapcsolatban és a mai napig rágják a fülüket

2021. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!