Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen kort kell elérni...

Milyen kort kell elérni ahhoz, hogy elhiggyék az emberek hogy nem akar valaki gyereket?

Figyelt kérdés

Ha egy illető azt mondja, hogy nem szeretne gyereket, akkor 10-ből 9-szer az a reakció, hogy "majd meggondolod magad".

Milyen kort kell ahhoz elérni, hogy elhiggyék az emberek hogy valaki ezt komolyan gondolja, és nem fogja már kinőni? Hány éves korban lesz "hihető", hogy valaki tényleg nem akar?


2021. ápr. 1. 15:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért fontos az, hogy mások mit gondolnak?
2021. ápr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Sosem fogják elhinni. Amíg még fiatal vagy, azzal fognak jönni, hogy úgyis meggondolod majd magad. Amikor pedig már túl idős leszel a gyerekvállaláshoz, akkor pedig azzal, hogy biztos már megbántad titokban, csak nem mered bevallani.

Akiknek a szaporodás az egyetlen életcéljuk, azok nem bírják felfogni, hogy léteznek olyan emberek is, akik egyszerűen csak nem akarnak gyereket.

2021. ápr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
37%

Talan ha a homlokodra tetovalnad,"NEM AKAROK GYEREKET".



De meg lehet, hogy akkor is azt mondanam, hogy majd meggondolod magad. :))))

2021. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Metionin ***** válasza:
100%

Szerintem ezeknek mindegy, aki képes ezzel csesztetni a másikat, az 60 éves korodban is mondani fogja csak visszamenőleg, hogy ugye de jó lett volna ha szülsz :D

Azért én reménykedek hogy klimax környékén abbahagyják, igaz már nem tartom a kapcsolatot azokkal a személyekkel, akik eddig mondogatták, másnak meg nem reklámozom (mondjuk nekik se reklámoztam csak folyton a leendő gyerekemről beszéltek amíg fel nem világosítottam őket hogy nem lesz).

Aki pedig az elköttetést írta, betöltött 40 év és/vagy 3 gyerek kell hozzá különben külföldön lehet csak megcsináltatni magánklinikán kva drágán. én gondolkodom rajta de egyelőre nincs rá felesleges pénzem.

2021. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
En se akarok gyereket, 39 eves vagyok, talan mar most kezdenek leszallni rolam. De lehet csak en tanultam meg kerulni messzirol az ilyen emberek.
2021. ápr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval akkor még minimum 20 évek hallgatnom kell ezt? :D Remek.. :( (30/N)
2021. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy nagyon jó ismerősöm 50 évesen szült 🙄 kb addig csesztették is. Most azért csesztetik, mert a gyereke ballagását, esküvőjét sem fogja megélni, az unokáit soha nem fogja látni.😑

Már rájöttem, hogy az embereknek soha semmi sem jó. Ha korán szülsz az a baj, ha későn az, ha csak egyet akkor az, ha egyet sem akkor az. Teljesen tök mindegy mit csinálsz, hogy csinálsz, akkor is egy túlokos beléd fog kötni aki akkor is jobban tud mindent, ha még a nevét sem tudja leírni helyesen...

2021. júl. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mert mindig más életében kell vájkálni. Mind okos, mind jobban tudja ki mit szeretne.
2021. júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!