Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érzéketlenség, ha valakit nem...

Érzéketlenség, ha valakit nem érdekel, hogy hányan halnak bele naponta a koronavírusba?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 2. 11:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Az.
2021. ápr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem. Engem sem nagyon erdekel, nem is ertem, miert kellene, hogy foglalkoztasson.
2021. ápr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha mondasz egy pontos számot kívülről és fejből, attól vagy empatikus? Nem hiszem.
2021. ápr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Ez csak egy történés statisztikai számait jelenti. Az illetékeseket kell, hogy érdekelje, azokat, akik tudnak ill. akarnak ellene tenni valamit.
2021. ápr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
A halottak pontos napi száma csak egy szám. Ha maga az a tény nem érdekel, hogy mostanság százával halnak meg emberek, és hozzáveszed, hogy hányan siratják őket, meg azt, hogy nem lehet őket látogatni, és egyedül halnak meg, milyen körülmények között, az azért igen, érzéketlenség.
2021. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
nem, a hisztéria előtt sem izgatott, naponta hány millió ember hal meg. most kiírja az újság, és mindenki meglepődik rajta, mert egyébként millió éves törzsfejlődésünk során még soha senki nem halt meg. szerintem inkább te vagy normális, kérdező.
2021. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
Senki nem hal bele egy nem létező virusba
2021. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Engem nem érdekel, hogy 100 vagy 200 halott van egy nap, nem szeretem, h a csapból is ez folyik. Természetesen sajnálom azokat, akik meghaltak és a hozzá tartózóknak részvétem, de nem igazán tudok vele mit kezdeni. :) Nem rajtam múlik, így szerintem nem érzéketlenség.
2021. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Koronavírus nélkül is elég sokan meghalnak naponta. Léteznek más betegségek, éhezés, balesetek is. Ráadásul az ember alapból nem örökéletű...
2021. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Ja, mert eddig sosem haltak meg emberek.
2021. ápr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!