Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet azért tartok tőle, hogy...

Lehet azért tartok tőle, hogy kibeszélnek és azért nem akarom, hogy megtudjanak rólam jót vagy akár rosszat, mert másokat én is legbelül nagyon kritikusan nézek?

Figyelt kérdés

Elérek valamit vagy rossz dolog történik velem akkor sem szoktam világga kürtölni, és nem veszem jó néven ha az világgá kürtöli akinek én elmondtam.

Először azt hittem csak a negatív, szégyellnivaló dolgokat nem szeretném megosztani, de rájöttem, hogy a jókat sem (csak pár emberrel).

Vissza vezethető ez arra, hogy ha kimondva nem is, de legbelül nagyon kritikusan nézek én is mindenkire? Nem azt mondom, hogy én tökéletesnek hiszem magam, de nem teszek ki olyan képet a közösségi oldalakra amibe én pl bele kötnék. Vagy sütök egy sütit és ha nem lett tökéletes nem teszem ki mert ha én látnám ezt a képet én azt gondolnám, hogy én ezt nem tettem volna ki mert nem olyan színvonalú amibe ne lehetne belekötni. És ez igaz minden képre és mindenre amit megosztok magamról, akár szóban.

Egyébként magamat is nagyon kritikusan kezelem.



2021. ápr. 2. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet.
2021. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell.


Én se szoktam munkahelyen se beszélgetni csak ha kérdeztek.


Vagy csak annyit h mi újság, hogy telt a hétvége


Egyszer egy csaj mondta is mert vmit balhéztak a másikkal h én csinálom a jól mert így nem tudnak kavarni

2021. ápr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki akar, a világon mindenbe bele tud kötni. Ezért nem osztok meg én se, se jót, se rosszat magamról senkivel.
2021. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!