Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy anyagilag nagyon jól álló...

Egy anyagilag nagyon jól álló srác, aki elvan alkalmi kapcsolatokkal is, munka mellett tanul edz, az mitől elégedetlen es szomorú néha az életével?

Figyelt kérdés

Nem árulja el soha mi baja.

Szerinte ez nem jo élet de vannak benne ugyan jó dolgok, de sz.r


Hogyan lehet jól kérdezni hogy megtudjam mi baj?

Vagy mire vágyik?


Vagy miert nem tud örülni?



#indokolatlan boldogtalanság
2021. ápr. 2. 17:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező szerintem nem érdemled meg őt, és az őszinteségét...

Itt panaszkodsz róla, nem hogy türelmesen próbálnád megérteni...

Nő létedre nem vagy valami empatikus...

2021. ápr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom neked hogy esne utolso. Hogy vki visz a negativba es az okát is harapofogoval kellene kihuzni.


En ugy erzem mintha minden igenis szép lenne es habzsolnám az életet es van aki meg huz huz lefelé es nem ertem miert! Ő miért nem szárnyal inkább?


Es ez engem bánt. Nekem fáj az ami neki fáj.


Én nem egy random pszichologus vagyok aki ne lenne elfogult eas turelmesen majd bologat 1 oran keresztul.

Engem ugyanugy érint!

2021. ápr. 2. 19:02
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem irtad, hogy kije vagy te neki. Egyik alkalmija? vagy titkos hódoló?

Lehet, hogy unja már a hülye kérdéseid, hagyd békén ha nem akarja elmondani akkor nem akarja ennyi. Majd ha úgy erzi akkor beszél rola ezeket nem lehet erőltetni.

Amúgy is a legtöbb ember nincs megelégedve magávan és a saját életével, mindig szebbet jobban akarna.

Lehet nincs egy stabil baráti köre, nem jön ki jól az emberekkel, introvertált vagy csak simán depressziós.

2021. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem unja. Gyakorta beszélgetünk, gyakran kezdeményezi ő.


Ha meg nem akarja megosztani akkor eleve miért mondja el.

Ez olyan hogy kapsz egy fél szót, figyelmed felkeltve, de a másik fele meg titok.


Monogám szexkapcs nál valamivel több amugy. És kihat az egészre ill rám, ő. Es nem pozitívan. És itt van belőle nekem a problémám.

2021. ápr. 2. 19:58
 15/16 A kérdező kommentje:
Hogy miért nem lehet csak ugy a vakvilágba lenni és kész? Miert vannak benne ilyenek? Miert nem pozitív neki?
2021. ápr. 2. 20:00
 16/16 anonim válasza:
62%
Szerintem meleg. Én az vagyok, és felismerem a jeleket. Nem meri bevallani, tereli a dolgot, lehet lányokkal randizgat, de egyre jobban rájön hogy ez nem az amire vágyik. Lépni viszont nem mer. Pláne a mostani politikai helyzetben.
2021. ápr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!