Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen sógorral? Miért ilyen hálátlan és önző?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a feleségem bátyja (a sógorom) eljegyezte az ikertestvéremet. Nagyon örültünk neki meg minden, én jóban voltam mindig vele így jól fogadtam hogy közvetlenül is a családunk tagja lesz.

A szüleim most fejezték be egyik örökölt házunk felújítását, rengeteg pénzt beleöltek (illetve beleöltem én is, mert utóvégre nagyapámék volt a ház). A sógorom viszont elkezdte kritizálni, hogy miért nem emeletes, hogy miért nem valami nagy modern stílusú otthon meg hogy csak három szoba van...

Mondtuk neki, hogy ez van, mi nagyon sokat dolgoztunk rajta, és ha tud, mutasson fel egy jobb otthont, mert a húgom örömest odaköltözik. Erre jött az olyanokkal, hogy - neki miért nem kérték ki a véleményét amikor a házon kezdtek dolgozni -...

Egyrészt akkor még szó sem volt arról, hogy egyáltalán jár a testvéremmel, másrészt nehogy már ő dirigálkon apám pénzén... Most apám és közte amolyan tipikus após-vej ellentét van, én meg egy kicsit csalódtam a viselkedésében. Hogy lehet helyrehozni a dolgot? Nem akarnánk hogy rögtön az elején szétessen a család...



2021. ápr. 3. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Annyival elintézném,hogy a sajátját majd olyanra csinálja,ami az ő ízlésének és pénztárcájának megfelel.
2021. ápr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1

Hát mi is ezt mondtuk neki. Hogy ha majd akar építeni sajátot, olyanra csinálja amilyenre akarja. De mivel egyelőre nem esedékes, be kell érje ezzel, ha akarja ha nem.

2021. ápr. 3. 10:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolja még meg a házasságot a jány. Egy ilyen férfi mellett kikötni nem biztos hogy öröm lesz ám neki!
2021. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!