Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon miért biznak meg bennem...

Vajon miért biznak meg bennem az emberek olyan könnyen?

Figyelt kérdés

Fogalmam nincs miért, hiszen akkora "jóarcnak" nem tartom magam, de nagyon sok ismerősöm, már-már rokonaim is számtalan "bizalams infót" osztott meg velem, néha úgy érzem mintha én lennék mindenkinek a lelki szemetesládája. De ez más szituációban is előfordul az utcán. Épp múltkor álltam sorban valahol, s egy idősebb hölgy tévedt arra, egy helyiséget keresett, s hát ki mást, mint engem talált meg, hogy igazítsam már útba..

Nem mondanám valami kedves, érzelgős embernek magam, de mégis mindenki nekem önti ki a lelkét, tőlem kér segítséget, bevallom néha idegesít.. sokszor annyira nem érdekel másnak a problémája, aztán mégis untatnak, megtalálnak vele. Ti mit gondoltok? 20/F



2021. ápr. 3. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a fejformának köszönhető, ha valaki mindenkinek szimpatikus. Kerek koponya, kicsit (!) távol eső szemek, laposabb orr, és ilyenek, amik a kisbabára emlékeztetik a szemlélőt. Nekem is mindenki megnyílik, s ezért néztem utána hogy mi lehet az oka. A világ pénzét ki tudtam volna csalni az emberekből, ha kevésbé vagyok törvénytisztelő.
2021. ápr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nekem ovális a fejformám, és annyira kedvesnek sem mondanám az arcom, mégis mindenki hozzám fordul.. az utólsó mondatod viszont igaz rám is.. :D
2021. ápr. 3. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!