Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 10-es skálán mennyire vagy...

10-es skálán mennyire vagy embergyűlölő ? Én sajnos az lettem az évek során, annyi sok bántást kaptam emberektől. Nem szeretnék ilyen lenni és félek nem fogok már ezen tudni változtatni.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 22:05
A kérdező szavazást indított:
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
50 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Egyre inkább!
2021. ápr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Az embergyűlölő túlzás, de időről időre ki tudok ábrándulni a fajtánkból. Mindenesetre szeretek/szeretnék hinni abban, hogy nem vagyunk reménytelenek. Vannak, akiket egy csodának tartok.
2021. ápr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én ha szavazhatnék, szerintem olyan 9-et jelöltem volna be. Azért nem 10-et, mert a csecsemőket, meg a rendes embereket nem utálom..
2021. ápr. 3. 22:11
 4/18 A kérdező kommentje:
Bár lehet inkább 10-es nekem is jobban belegondolva....
2021. ápr. 3. 22:21
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Elég keserűnek tartanának mások szerintem, de szerintem meg csak realista vagyok.
2021. ápr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Az emberek többsége ostoba. Nem lehet őket szeretni. Természetesen a család, barátok az más. Mindenki a sajátjait szereti, de ennyi.
2021. ápr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A többieket közepesen utálom, magamat szélsőségesen.
2021. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Úgy látom, a legtöbben 10-re szavaztak. Akkor nem csak én vagyok így ezzel, megnyugodtam....
2021. ápr. 3. 22:53
 9/18 anonim ***** válasza:
52%

Sejtettem, hogy itt a 10-est fogja nyomogatni a többség. Gratulálok!

Rossz és fájó élményei mindenkinek vannak az emberekkel kapcsolatban, ez az élet nevű dolog sajnos ezzel jár. Aki erős és értelmes jellem, az túllendül ezeken a negatív tapasztalatokon, levonja belőlük a tapasztalatot és nem vetíti ki a saját lelki nyomorát egyöntetűen mindenki másra, mintha ő valami kivétel lenne, aki az összes többi ember felett áll.

Mert aki viszont gyenge jellem, az pontosan ezt csinálja. A világ legkényelmesebb (és leggyávább) dolga ez, hogy csak azért mert valaki bántott minket, akkor most már mindenki mást magunkon kívül egyformán utálni kezdünk, és felhúzunk a személyiségünk köré egy védőburkot.

Holott semmivel sem vagytok se jobbak, se értékesebbek a többieknél, hiába ringatjátok magatokat ebbe a hitbe.

2021. ápr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9: Szerintem meg nincs jogod ítélkezni. Ha 10-et nyomnak, az ő dolguk. Biztos sok rossz érte őket a többi embertől. Akkor meg miért csodálkozol ? Bunkó, idióta embereket nem lehet szeretni..... Márpedig családban, munkahelyen, közértben, mindenhol vannak ilyen giliszta emberek...
2021. ápr. 3. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!