Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire jellemző rád, hogy...

Mennyire jellemző rád, hogy ledominálnak, eltaposnak, bunkó emberek belédkötnek ?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran találkozol ilyen agresszív, domináló, leuraló emberekkel ?


Mi lehet az oka, ha valaki csak ilyen embereket vonz be az életébe ?



2021. ápr. 4. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Semennyire, mert én dominálok általában. Nem vagyok életképtelen.
2021. ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Illetve mi áll az ilyen személyiség mögött ?
2021. ápr. 4. 12:59
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Apám is ilyesmi, kerülöm xD Próbálok nem ilyen lenni, mint ő, de egyszer kurv*aélet hogy megverem:c
2021. ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bunkó, törtető, agresszív, rosszindulatú embernek kell lennie valakinek ahhoz, hogy valakit egyáltalán emberszámba vegyenek ? Az ilyen emberek érvényesülnek az életben ?
2021. ápr. 4. 13:01
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Korábban nagyon gyakran botlottam ilyenekbe, sajnos nehezen is tudtam megvédeni magam (ennek a gyökerei a gyerekkoromban vannak). Most már ritka az ilyesmi. Néha bepróbálkoznak, mert felületesen szemlélve barátságos és kedves vagyok. Viszont ha valaki átlép egy határt, lazán elküldöm a vérbe. Nem élvezem és nem keresem a konfliktust, de beleállok, ha muszáj. A másik dolog, hogy átrendeztem az életemet, és nem vagyok már olyan közegben, ami vonzza a személyiségzavaros embereket, tehát ritkábban is van szükség az önvédelemre.
2021. ápr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos a jó embereknek kell kerülgetni, mint az akadálypályán, a sok gonosz dög embert....
2021. ápr. 4. 13:06
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Pl boltban rendszeresen ilyen tirpakok kozt vagyok. Nekem jonnek, ram toljak a kocsit, fizetesnel epphogy nem dugjak a fejuket a penztarcamba - hat na...

Nem tudom mi az oka, de egyszer biztos kiverem a balhet, nagyon idegesito

2021. ápr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

"Mennyire jellemző rád, hogy ledominálnak, eltaposnak, bunkó emberek belédkötnek ?":

Nagyon jellemző ez rám, nem kell, hogy egy kőbunkó kössön belém, elég egy átlagember, az is ledominál 1000-el.


"Milyen gyakran találkozol ilyen agresszív, domináló, leuraló emberekkel ?":

A munkámból adódóan találkozok, de szerencsére nem olyan sűrűn. Érdekes, mert ilyenkor inkább visszaszájalok nekik, igyekszem nem hagyni magamat. de pl.: egy munkatárssal szemben nem merem ezt megtenni.


"Mi lehet az oka, ha valaki csak ilyen embereket vonz be az életébe ?":

Magamból kiindulva én ezt érdemlem. Másrészt a stílusommal, hogy nem feltétlen szólok vissza, így sokan azt gondolják, hogy akkor "ezzel mindent meg lehet tenni".

2021. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Normális emberek vesznek körül. Egyenrangúak vagyunk, senki nem dominál le senkit.
2021. ápr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

-Mennyire jellemző rád, hogy ledominálnak, eltaposnak, bunkó emberek belédkötnek ?

Sajnos eléggé jellemző rám, de mivel már nagyon idegesít, változtatni kezdtem ezen, több-kevesebb sikerélménnyel.


-Milyen gyakran találkozol ilyen agresszív, domináló, leuraló emberekkel ?

Inkább a boltban futok össze ilyen emberekkel, de ott viszont szinte minden vásárlásnál. Keresztültolják rajtam a kocsit, lökdösnek a kosárral pláne a kasszáknál, és ha szóváteszem, akkor persze én vagyok a rossz. A jobb térdem ritka rossz állapotban van, egy nyugdíjas, jóerőben lévő, türelmetlen néni a sorban egyszer úgy telibe küldte a kosarával, hogy majdnem elestem. Amikor pedig rászóltam még én voltam a szemtelen liba :D


-Mi lehet az oka, ha valaki csak ilyen embereket vonz be az életébe ?

Anya erre mindig azt mondja, hogy ez egy megugrandó feladat, ami addig jön szembe, amíg meg nem oldom teljesen. És úgy érzem nagyon igaza van vele.

2021. ápr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!