Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik ITT törölték magukat a...

Akik ITT törölték magukat a Fészbukról, azok mivel indokolják? És milyen azóta az életük? Mennyire pozitív?

Figyelt kérdés
Én már több mint 1,5 éve töröltem magam.

2021. ápr. 4. 18:59
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%
Es milyen azota az eleted?
2021. ápr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
87%
Nekem csak az exem törölte magát, miután kiderult hogy megcsalt, de utána is velem képzelte el az életet, és halálosan szerelmes belém azóta is állítólag. 😂😂 Hat nem tudom, neki hogy változott az élete azóta mióta törölte magát, nekem határozottan sokkal jobb azóta. 😉
2021. ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon jó az életem.

Nem kapok 5 percenként értesítéseket

Nincs ismeretlen író

Nincsen hírkorlátozás

Nincsen cenzúra/ cezúra

A lájkolt oldalaim nem rejti el a Fb mert nem ballibsi

Nem követnek

Nem hallgatnak le

Stb.


Csak pozitív.

2021. ápr. 4. 19:14
 4/37 anonim ***** válasza:
95%
Üzenetküldésre/kommunikációra milyen alternatívát találtál, amit mindenki használ?
2021. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
82%

Max annyival jó és előnyösebb az élet, hogy nem jönnek ismeretlen jelölések, üzenetek, nem esik rosszul, ha esetleg engem nem igazolnak vissza és nem kell mások posztjait néznem, ahogy egyesek még menőznek is, mert valakiknek képzelik magukat.


Tényleg a sok facebooknak még több hátránya van már manapság, mint előnye.

2021. ápr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

#4


Igen, persze FB-re ilyen alternatíva nincs. Azért kell ott ragadni és megosztni az alsógatyád/ tangád.


De képzeljétek el van alternatíva, és egyre többen találnak alternatívákat! :)

Ezzel ezt a részt befejeztem.


Nyissátok ki a szemetek, hogy nem csak a fb van és van azon túl is élet. Egyre jobban.

2021. ápr. 4. 19:26
 7/37 anonim ***** válasza:
91%
Nekem van profilom a Messenger miatt. Napi egyszer ránézek a Facebookra is, de értelmes dolgok vannak az üzenőfalamon.
2021. ápr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
85%

6

Oké, de te melyik alternatívát használod, ami a Messengert illeti? Miért nem mondasz konkrétumot?

2021. ápr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
91%
Oké, van WhatsApp, de az ismerőseim nagyrésze messengert használ. Ugyanilyen a telegram, signal, wickr me, de azokat is csak néhány ismerősöm használja. Nem tudok alternatívát, ami ilyen felhasználóbázissal rendelkezne. Messengeren mindenkit el tudok érni.
2021. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

#9

A WhatsApp a Fb egy elvben különálló része, de idén az első hónapokban jött új szerződési feltétel, ami lényegében abban állt, hogy a WhatsApp megossza az adataid a Fésszel.

Innentől meredeken elkezdték törölni a WhatsApp fiókokat, mert nem akartak közösülni a fésszel.


Köztük én is megszüntettem a fiókom.

2021. ápr. 4. 19:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!