Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányoknak nem jonnek már be...

A lányoknak nem jonnek már be a rossz fiúk?

Figyelt kérdés

Én a rossz fiúkhoz tartozom amit nem a rablókra/drogosokra értek, hanem rockbandában vagyok, edzek, kiállok magamért, nem szól be senki, és nem vagyok egy nagyon kedves ember sem de ezt felvállalom.

Tényleg régen törékeny kisfiú voltam most pedig elértem azt hogy határozott lettem mint a filmekben.

De le se szarnak a lányok.

Mindnek a 40 kilós páva fiúk kellenek akiknek csak a szájuk nagy, és fő hogy tiktokozzanak.

Most akkor nem értem, mert amikor gyáva voltam akkor se volt jobb akkor hogy is van ezm



2021. ápr. 4. 23:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Legyél te is tiktok páva.
2021. ápr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki tudja, hogy a kemény rosszfiúk csak megjátszák magukat.
2021. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy lány írt ki ide egy ilyesmi kérdést, most hirtelen rossz fiúnak álltál?

Ugyan már, ahogy írja a kettes is a rossz fiúk megjátsszák magukat/kompenzálnak.

Az igazi csibészekkel meg ne keverjük őket:D

2021. ápr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

3

Nekem is rémlik az a kérdés, ugyanezeket a tulajdonságokat sorolta fel. :D

2021. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Régen azt hittem, hogy ha kigyúrom magam megfognak enni a lányok.

Hála isten 190 cm vagyok 120 kg izmos egy ideig folyamatosan jöttek a csajok az alkatom miatt, mára már le sem szarnak :D:D...azt hittem a drogok megváltoztatják ezt, hát rászoktam 2 barátnőm lett is aki szintén drogos volt...mindegyik kapcsolat rövid ideig tartott, és borzalmas dolgok voltak benne (verekedés,megcsalás,hazudozás)...szóval én a rossz fiú feelingről lemondtam inkább.


Olyan vagyok amilyen vagyok, ha kellek kellek, ha nem hát nem,.

2021. ápr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
a pénzéhes plázacicáknak, meg az ostoba szőkéknek még bejöhetsz, normálisra vágysz, akkor válts stylét. amúgy már ez a páwaság lejárt lemez, kb. öt éve volt ennek nagy divatja, most egészen mást hypeltok fel.
2021. ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom... Nekem a rosszfiu feeling csak akkor jön be, ha megisnerve a fiút, kiderul, hogy amúgy egy humoros, jó fej és kedves srác. Ha morcos, goromba és úgy rosszfiu, az nem.


5.valaszolo hozzaallasa például nagyon szimpatikus (hogy van önkritikája és belatja hogy valamit rosszul csinált és változtatott jó irányba) az én párom is hasonló karakter lehet szerintem.

2021. ápr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát az, hogy "rossz fiú" vagy, az nem oszt, nem szoroz szerintem, de az azért elég fura lenne, ha a barátom tíz kg-val könnyebb lenne nálam. És csatlakozok #7-hez, az önkritika tényleg jó dolog.
2021. ápr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A rosszfiú típussal szerintem az a gond, hogy a legtöbb lánynak csak kamaszkorában jön be, és később maximum megnézi, vagy amelyik nőnek kaland is belefér, arra izgalmas egy rosszfiús pasi, de nem tervez vele a legtöbb nő komolyan.

De nem azért, mert a páva gyerekek jönnek be neki, hanem azok a pasik, akik egyszerűen csak hétköznapi srácokként jó férj- és apa alapanyagnak tűnnének.

Ezen belül van, akinek jobban bejön a lezserebb, másnak meg az öltönyös vonal, de a szélsőségek már nem annyira játszanak ilyenkor, a rosszfiúk sem.


Egy pasi nagyon fontos, hogy tudjon kedves is, de kemény is, gyengéd is, de határozott is lenni, helyzettől függően. Ja, és a nővel mindig kedves és gyengéd, a határozottságra és a keménységre pedig az élet többi területén kell, hogy képes legyen.


Amelyik férfi a nőkkel is nyers, az elásta magát.

2021. ápr. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#9 jól leírta. Ha normális nőre vágysz neked is normálisnak kell lenned. Tényleg max a tini csajoknak jön be a rosszfiús imázs, de akinek kicsit is benőtt a feje lágya, annak ez felejtős.
2021. ápr. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!