Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek komolyan gondolja...

Szerintetek komolyan gondolja a csaj, vagy csak húzza a barátom agyát?

Figyelt kérdés
A barátom már október óta állandó levelezésben áll egy csajjal, aki szerintem elég furcsán viselkedik, ennek ellenére a barátom fülig szerelmes belé. A lány először szinglinek mondta magát, majd három hónap után, pont karácsony előtt állt elő azzal, hogy már négy éves párkapcsolatban él, ami tönkrevágta a srác karácsonyát, ennek ellenére megbocsátott neki. Ezután szilveszter előtt egy nappal találkoztak, ez volt az első randijuk. A csaj nem nézett a szemébe, felrohant vele a Gellérthegyre és utána gyorsan lelépett, mondván mennie kell és még a srác ajándékát se fogadta el. Aztán azt írta, hogy jó volt minden, de újév első napján előállt azzal, hogy a fiú kövér, nem is olyan mint amilyennek elképzelte, stb. Ezzel szétcseszte a barátom újévi pihenését is. Azóta se találkoztak, a csaj folyamatosan hitegeti, hogy majd fognak és egyszer azt mondja szakít a párjával, máskor meg azt, hogy nem akar szakítani. Azt is mondta, hogy a srácot csak levelező partnernek, max barátnak tekinti, de úgy beszélgetnek és a srác is úgy érzi, mintha a barátnője lenne, mert ilyen mélységben senkivel nem tud elbeszélgetni. Ez is úgy igaz, hogy a csaj volt hogy hetekre eltűnt és azt se mondta mi van vele, de ha a barátom két napig nem ír neki, már azonnal megsértődik. A csaj állítólag a szakítást is úgy képzeli el, hogy hat hónap múlva, ha lesz elég pénze albérletre, miközben a srác egyedül lakik a saját albijában. Ja és a barátom szerint a csaj antiszociális és saját elmonása alapján már korábban meg is csalta a párját. Én elmondtam a barátomnak, hogy szerintem ez kész hülyítés, én ezt a csajt hanyagolnám, mert ez így nem vezet sehova. Felvetődött, hogy a barátom más nőt keres, erre a csaj kiakadt és azt mondta nagyon fájna ha ez lenne, mert nem lenne kivel beszélgetnie olyan hosszasan. A barátom összes barátja azt mondja hogy ki kell lépnie, ez egy mérgező kapcsolat, mégse hallgat senkire. Szerintetek?

2021. ápr. 5. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kérdés. Ez nem kapcsolat, nemhogy nem nem mérgező, hanem semmilyen. Értem én, hogy szr az élet, de ennyire nem lehet szr.
2021. ápr. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a jelenlegi párját már ezen a négy éven belül is megcsalta, akkor kapcsolat terén nem várnék tőle sokat, bármennyire is szerelmes vagyok. De még várni is rá, hogy majd 6 hónap múlva, elég nagy hülyeség, főleg így hogy a csaj kiszámíthatatlan és megbízhatatlan. Nagyon nagy pofára esés lehet még ebből.
2021. ápr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Jó birka barátod van. Hagyja a picsába ezt a nőnek csúfolt lényt. Mindenki boldogabb lesz.
2021. ápr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy nem költözik a sráchoz annak ellenére hogy van albérlete, érthető. Hiszen alig ismeri, vakon megbízni benne érthető módon nem mer. Egyszer találkoztak és az sem volt minőségi találkozó. Levelezés közben pedig nem igazán lehet megismerni a másikat. Ha esetleg a srác kidobja, hajléktalan lesz. Úgy akar elválni a mostani párjától, hogy közben a saját lábára áll, ezt megértem. Viszont várni valakire soha nem szabad, mert saját magát teszi tönkre vele az ember. Ez a csaj pedig egyik nap ezt mondja, másik nap azt. Rég nem bíznék már benne. Még látszólag megbízható emberre se szabad várni, ez pedig így egyenesen fejjel a falnak rohanás.
2021. ápr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a srác szerelmes bele. Amúgy meg szólt hogy kezeljük tabuként ezt a témát, mert látja hogy engem ez zavar. De hogy a fenébe ne zavarna amikor azt látom, hogy fejjel megy a falnak.
2021. ápr. 5. 11:21
 6/9 A kérdező kommentje:
És az a rossz, hogy a csak viselkedése olyan hangulatingadozásokat okoz a barátomnál, ami már a mi barátságunkat is megterheli.
2021. ápr. 5. 11:24
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csajok jönnek-mennek, de egy igazi barát a sírig kitart. Ha rajtad csattan ez a csajos dolog, lehet nem is igazi barátod.
2021. ápr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennek a lánynak egyáltalán nem tetszik a te barátod. Biztos már a kép alapján sem tetszett, és azért mondta, hogy neki van egy barátja. Fogyjon le a fiú, azzal sokat segíthetne a jövőbeli párkapcsolatain.
2021. ápr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Teljes mértekben palira veszi a barátodat ez a csaj. Egy percet sem érdemes rá pazarolni.
2021. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!