Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy emiatt nem...

Normális, hogy emiatt nem volt ünnepi hangulatom?

Figyelt kérdés

Kislanykorom óta a húsvét menete : nagy péntek böjt.

Szombat : barátokkal, rokonokkal találkozás, tojás festés.

Vasárnap : húsvétozás, ebéd után bucsu (emmausz)

Hétfő : nálunk még divat a locsolás, meg több rokonnal találkozás, ebéd után bucsu a falu szélén.


Hat 2 éve a kovid miatt ebből semmi sincs az ebéden kívül. Barátok, rokonok semmi... Ráadásul a család fele meghalt, én januárban elvesztettem egy terhességet


2021. ápr. 5. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Ez ilyen panaszkodás, sajnáltatás akar lenni?
2021. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, normális, most mindenkinek nehezebbek meg másabbak a mindennapjai is, nem is beszélve az ünnepekről.

De nem is kell erőltetni, nem kell semmi extrát csinálni amihez nincs kedved, csak azért mert húsvét van.

2021. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
1: Menj már a francba, miért kell belerúgni abba, aki már amúgy is rossz passzban van ?
2021. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát...a végére nem számítottam, váratlan volt.

Sajnálom, amit az utolsó mondatban leírtál.

2021. ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem.

ha komoly gond van, akkor ahogy én észrevettem csak a család tud támogatást nyújtani.

a velük eltöltött idő feltölt.

2021. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
A covid miatt amugy sincs senkinek husveti hangulata szerintem, nalunk se volt semmi, itthon ulunk, mert az idő sem jo, hogy a szabadban legyunk.
2021. ápr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem se volt abszolút semmi ünnepi hangulatom, se most húsvétkor, se tavaly húsvétkor és karácsonykor se. nekem ezek mind családi ünnepek, de a járvány miatt nem tudtunk találkozni senkivel, ketten voltunk bezárva a párommal, aki úgy nőtt fel hogy semmit se ünnepeltek (jehovák...). nekem meg egyedül nem volt kedvem a nyakamba venni az egészet
2021. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!