Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintem olyan gyáva vagyok...

Szerintem olyan gyáva vagyok ,hogy az nem igaz. Nem megyek bele miért vagyok gyáva nyilván ,hogy úgy mondjam megvan az okom , de vajon hogy tudnék ebből előnyt kovácsolni , vagy változtatni?

Figyelt kérdés

Nem akarok többé a gyors kielégülést választani azt akarom , hogy tartós boldogságot érjek el.

28 évesen senkivel nem voltam még kapcsolatban nem akarom sajnáltatni magam mert volt előnye ennek de már unom. És tudom hogy adhattam volna magam egy lánynak csak elvoltam merülve a nyomoromban.


2021. ápr. 5. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem fordulsz ezzel szakemberhez?
2021. ápr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
majd ha felhagysz a kifogás kereséssel, akkor elkezdesz végre változtatni az életeden. Addig, a saját nyomorúságod mocsarában fogsz taposni és fulladozni.
2021. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem az én kérdésem az 2es túlságosan élvezem ,hogy nem kell felelősséget vállalnom ,de tudom ez nem visz sehova
2021. ápr. 5. 16:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnék hosszútávra tervezni?
2021. ápr. 5. 16:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Bele kellene menni pedig, hogy mik az okok...
2021. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!