Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálnak az emberek, de a...

Utálnak az emberek, de a gondolataimat szeretik. Ezzel mit kezdjek?

Figyelt kérdés

A társaságukban nem értek szót velük, külön - külön sem, pedig nem kötekszem, csupán reális vagyok, de semmire nem megyek vele.


Társaságba nem járok, elég volt nekem az iskola, ahol ki tudtak közösíteni és volt kit szekálni, elég is volt bőven.


Párkapcsolatok tönkrementek, barátságot nem tudtam kialakítani senkivel, pedig nem ártott volna. Folyton egyedül vagyok, már széthasad a fejem a gondolataimtól.


Írok, de csak mint hobbi, egyelőre. Ott pedig odavannak értem az emberek, van egy beteges rajongóm is, mondjuk neki kevésbé, de örülök. Nem a poetről beszélek, és nem 1-2 ezer emberről, szóval kicsit örülök magamnak, de közben szidom is a pofámat, amiért senkim nincs.


Ez miféle jelenség? Bolonduljak meg? Mit akar velem az élet?


2021. ápr. 5. 16:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert kiállhatattlan vagy, vagy épp csak különc, írni még írhatsz jól. Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Nem kell jó embernek lenni ahhoz, hogy valamiben tehetséges legyél. Csak meg kell nézni a rengeteg drogos/pedofil/erőszaktevő színészt, énekest, és egyéb híres, tehetséges embert.
2021. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert az egy tevhit, hogy az embert a gondolatai alkotjak.
2021. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1# Értem én, olvastam ilyesmikről. Azt viszont nem értem, hogy hülyének neveznek meg azt mondják, hogy rosszul / furán gondolkodom, nem vagyok normális. Rokonaim nem olvassák amiket írok, mert nem tartanak értékes embernek. De aki elolvas, (akár ismeretlenül) annak a többsége csodálja az irományokat. De egyedül örülök ennek, és valami borzalmas.
2021. ápr. 5. 16:35
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudna segíteni a pszichológus.
2021. ápr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4# Hú, mennyit jártam! 4 - től 16 éves koromig, és annyit mondott a legvégső 6 - 7. pszichológus, hogy bír engem... Pénz, khm... Ja, meg kaptam egy autizmus diagnózist, aligha pár tünete volt rám igaz.
2021. ápr. 5. 16:54
 6/17 anonim ***** válasza:
Sok író magányos, introvertált és antiszoc. Nem vagy egyedül.
2021. ápr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok gyerekgyilkos, állatkínzó, agresszív, erőszakos, vagy akármi. Állatokat tisztelem, imádom, utcán felszedek egy macsekot, csakhogy megszeretgessem, aztán küldöm haza, remélve hogy valaki várja, aztán meg is etetik rendesen, embereket / gyermekeket nem szeretem, mert tudom mivé fejlődnek, de nekik sem ártok, aki elhagy valamit, visszaviszem, de amennyire szükséges, távolságtartó vagyok, persze vannak napok, mikor elkap a kedvesség, és jófej vagyok, mégis bunkók velem. Egyik nap a kutyafuttatóban találtam egy nyakörv medált vagy mit, azon a gazdi elérhetősége, felhívtam, bunkó volt, meg sem köszönte, elkönyveltem, hogy ilyenek az emberek. Facebookon rákerestem arra, aki elhagyta a pénztárcáját, visszavittem, majd letörölt ismerősök közül, kutyának visszalöktem a kapu alatt kigurult teniszlabdát, gazdája épp kint volt a kertben, üvöltött velem amiatt!!! Rühellem az emberi fajt. Nem nagyképűségből, de ekkora igazságtalanságot csak nálunk tapasztalni. Szomorú vagyok, egy kicsit mégis boldog, mert örülök, hogy vannak állatok. De meddig?!


Nem akartam kifakadni, de jólesett.

2021. ápr. 5. 17:18
 8/17 anonim ***** válasza:

Elvont figura lehetsz és ezt nem bantásból mondom.

De a faji kijelentéseddel nem értek egyet. Az állatoknál is van igazságtalanság és "köcsögség" és ezt nem a táplálék láncra értem. Pl. az egyik madár kiturja a másikat a fészekből. Az erősebb kutya... Köhöm... És nem véletlenül használják az emberek átvitt értelemben ezt a mondást.

Szerintem aki a problémát keresi az meg is találja. Keresd a megoldást bizakodóan, az is meglesz.

2021. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8# Értem, erősebb kutya b.szik, de ez minden fajta felruházható. Madarakra is igaz, de ők nem is olyan intelligensek, mint az emberek, de jobb fejek mégis; Nem jópofiznak, cselekszenek, ahogyan jónak érzik, kamu duma meg álszent tettek nélkül.
2021. ápr. 5. 18:06
 10/17 A kérdező kommentje:
Fajra*
2021. ápr. 5. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!