Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Örülnétek, ha kifejlesztenének...

Örülnétek, ha kifejlesztenének egy vakcinát a NEGATÍV érzések ellen ? Beadnád magadnak ?

Figyelt kérdés
Na annak lenne értelme. A harag, szomorúság, bűntudat, félelem, rosszindulat, gonoszság stb... ki lenne ezzel mind iktatva, viszont a pozitív érzések, mint boldogság, hála, magabiztosság, jószívűség megmaradna.

2021. ápr. 5. 17:23
A kérdező szavazást indított:
Beadnám magamnak.
Nem adnám be magamnak.
36 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%

Hát azért félelem maradjon annyira, hogy ne merjek kilépni a kocsik elé, vagy kisétálni az ablakon a 8. emeletről :D


De amúgy még szép hogy beadatnám, hiszen a rossz gondolatok és stressz a legnagyobb ellenségünk!

2021. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Ha a túlzott negatív érzések ellen lenne, azt beadatnám (inkább egy orvosra bíznám azért, magamnak önállóan nem...). A normális szintű rossz érzéseknek megvan a maguk helye és szerepe, szükségesek az élethez.
2021. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
98%
Nem adatnám be. Ha tetszik, ha nem, ezek az érzések részei az életnek, ezek nélkül nem biztos, hogy elérnénk a céljainkat, nem lennénk azok, akik vagyunk.
2021. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Van már ilyen, heroinnak hívják.
2021. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Azért durva, hogy ilyen sokan nem akarnak megszabadulni a negatív érzelmeiktől.. Ezek csak blokkolnak minket egész életünk során. A pozitív érzések, mint szeretet,jószívűség stb.. az ugyanúgy megmaradna.
2021. ápr. 5. 17:43
 6/30 anonim ***** válasza:
97%
nem adnám be. Negatív nélkül nem tudnám megélni és megítélni a pozitívat se. Nem lenne viszonyítási alapom. Félelem meg az élet része. a többi meg nincs bennem.
2021. ápr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
6: Ez hülyeség, a negatív érzések pont, hogy blokkolják a pozitív érzelmeket.
2021. ápr. 5. 17:48
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nagyon jó életem van és ritkán érzem rosszul magam és nem adnám be magamnak ezt a szert. A negatív érzelmek is kellenek az életünkhöz és csak akkor akadályoznak bármiben is, ha az adott ember hagyja. Néha motiválni is tudnak. Pár személyes példa:

o Sokáig elégedetlen voltam a saját teljesítményemmel, ezért tanultam rengeteget, hogy mára kifejezetten elégedett és büszke legyek magamra.

o Amikor elhunyt a nagymamám, szükséges volt az a gyász, hogy bizonyos dolgokat átértékeljek az élettel kapcsolatban.

o A magam iránti harag vett rá, hogy minden nap edzek, és ezt ma már örömmel csinálom.

Valamint jól írja a #6-os, ha nincs rossz, akkor nem tudod a jót mihez viszonyítani. A kettő nem blokkolja egymást.

2021. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
55%
Először ismerkedj meg az evolúció fogalmával, utána vitázhatunk a negatív érzelmek jelentőségéről.
2021. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
#3-as vagyok, és a #8-as jól mondja, én is pont így értettem!
2021. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!