Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az alábbiak közül szerintetek...

Az alábbiak közül szerintetek melyik a legmérgezőbb, legkártékonyabb, legpusztítóbb érzelem ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 19:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
Bocsánat, #9, elnéztem, nem neked szólt, hanem a #8-asnak, vagyis a Kérdezőnek.
2021. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nálam a listából toronymagasan aranyérmes a szégyenérzet, ettől lemaradva a bűntudaté az ezüst. A bronzra sok esélyes van, talán a harag bronzbefutó...


Számomra ezek a legkártékonyabbak egyértelműen. Akik a gyűlöletet hiányolták a listáról, gyakorlatilag a haraggal édestestvérek.

2021. ápr. 5. 21:13
 13/19 A kérdező kommentje:
Úgy értem a harag édestestvére a gyűlölet. Szóval gyakorlatilag nem felejtettem ki a listáról.
2021. ápr. 5. 21:15
 14/19 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, sokat kell még tanulnod az életről... Remélem, nagyon fiatal vagy még. :)

Pont az frusztrál téged legjobban, ami a leghasznosabb a listából.

A haragot meg ne keved a gyűlölettel. A harag fellángolás, ami mindenkivel megesik, a legangyalibb lélekkel is olykor.

A gyűlölet viszont az ördögi ember ismertetőjele.

2021. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
14: A haragból következik a gyűlölet. Rosszul fogalmaztam, nem édestestvérek. Inkább a harag a gyűlölet gyereke, vagy találóbb kifejezéssel kistestvére.
2021. ápr. 5. 21:18
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez olyan,hogy kinek mi,én a félelemre szavazok,az átfogóan sok negatív érzelmet/gondolatmenetet magába foglal.
2021. ápr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen és bűntudat, de a szégyen a legdurvább, mert olyan mintha megkötöznének. Ebből aztán minden jön.
2021. ápr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
17: Teljesen egyetértek.
2021. ápr. 6. 09:03
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a szomorúság mindennél rosszabb, de hát kinek mi.
2021. jún. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!