Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy olyan életre vágyom,...

Egy olyan életre vágyom, amelyben minden kérésem lesnék és kényeztetnének engem. Szerintetek normális vagyok ?

Figyelt kérdés

Nekem nem kellene mást csinálom, csak feküdni. A kedvenc ételeimet készítenék el, szőlőszemeket rakosgatnának a számba, legyezővel legyeznének. 2 cseléd masszírozná a talpamat felváltva. A szórakoztatásomra mutatványokat csinálnának, vicceket mesélnének. Éjszakánként mindig esti mesét olvasnának fel nekem.


Előre megkóstolnák az ételt mindig nekem, hogy nehogy leégesse a szájpadlásomat, vagy hogy nem túl sós-e az étel. Ha lebetegszem, azonnal rohannának a legközelebbi gyógyszertárba. Rendszeres nyálmintát vennének tőlem személyre szabottan, hogy nem vagyok-e beteg. Csak feküdnöm kellene az ágyban, adnának csörgőt és plüssjátékokat nekem.


A kedvenc filmeimet/sorozataimat tennék be lejátszani a tévébe. Ha sírok, megvígasztalának és kitörölnék az orromat. Énekelnének, bohócnak beöltöznének, hogy jókat röhögjek. Mindenhova kerekesszékkel vinnének, nehogy megerőltessem gyenge lábaimat, mert az ugye senkinek nem lenne jó.


Ja amúgy felnőtt ember vagyok.



2021. ápr. 6. 00:12
A kérdező szavazást indított:
Hát te nem vagy százas, az biztos. Ostoba idióta...
Nem gáz, nekem is megfordult ilyen a fejemben.
Te nagyon nyomorék vagy.
Hülye....
Huuuh, nekem ez lenne az álomélet. :)
16 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha tényleg ezt kellene csinálnod egy hónapig, évig, akkor megunnád vagy egy idő után depressziós lennél. De elképzelni jó. :)
2021. ápr. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem titkon mindenki vágyik erre,nyugi :D
2021. ápr. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg max. azt hisszük, hogy vágyunk rá, a valóságban szar lenne.
2021. ápr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem semmi. :D
2021. ápr. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, 1-2 szűz lány nem kell?
2021. ápr. 6. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
A szavazásod inkább a nem normális...😡
2021. ápr. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
3 nap alatt megunnád.
2021. ápr. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
2021. ápr. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Erre sok mindenki vágyik! Nem is vagy te olyan ostoba idióta! :)
2021. ápr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%
Pucér kisfiúkat is lehet kívánni hozzá? Egy arab háremtulaj mondta hogy náluk nem az a fokmérő hány NŐ van a háremben--áá az lejárt. Hány fehér kisfiú van a háremben. Na az a gazdagság fokmérője.
2021. ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!