Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet átállítani a...

Hogy lehet átállítani a bioritmusunkat?

Figyelt kérdés

Éjjeli bagoly típus vagyok, mint a legtöbb ember.

De (szintén ahogyan sokan mások) szenvedek emiatt. Gondolom nem kell részletezni a reggeli használhatatlanságot, kialvatlanságot, stb.

Hogy lehet ezt megváltoztatni, és mondjuk 10-11 között elaludni, hogy 6-7 fele kipihenten tudjak kelni? Van ennek valami módja, trükkje? Akinek sikerült (mert mondjuk munka miatt muszáj volt), hogyan tudta elérni?

20N



2021. ápr. 6. 07:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10. Vagyok

Ui.:

Ezt elfelejtettem :D

A kortizol szintet a fentieket leszámítva még étkezéssel is szabályozni lehet. Figyelj a túlzott szén-hidrát (rossz glikémiás indexű) / telített zsírsav/ gyorskaja fogyasztásra. Elalvás előtt 2-3 órával ne étkezz csak fehérje/ vitamin orientáltan.

2021. ápr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem Miquel, továbbra is csak simpként vagy nyerő. Megvizsgálták és de, van, aki így születik és van, aki tiniként válik szinte teljesen bagollyá.
2021. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!