Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai 40-50 kilós páwa fiúknak...

A mai 40-50 kilós páwa fiúknak jót tenne, ha visszavezetnék a sorkatonaságot?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 09:35
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
91%

#16: LOL :D Gondolom, akkor az összes nőt is be kellene sorozni, hogy megtanulják hol a helyük?

A tiszteltet a szülőktől tanultuk, nem az ilyen bohóckodástól.

2021. ápr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
91%
Aki bevezetné ezt az elmebetegséget, az vajon miért nem maradt apucija herezacsijában nyugton?
2021. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a '60-as, '70-es, '80-as évek páwa fiataljainak jót tett?
2021. ápr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
6%

#19

24 éves vagyok, 178cm, 90kg, edzek, szóval nincs rossz alkatom. Egyéb észrevétel?


Na, egyből be is támadtak a kisfiúk, akik persze kivételek, rájuk biztosan nem igaz amit írtam.

Lehet, nem is mindenkire igaz, én a többségről beszélek.

Ha megyek valahova az utcán 10-ből legalább 6-7 ez a tipikus 40 kilós páva gyerek, 1-2 elhízott, és 1-2 átlagos/sportos.

De valahogy mindíg a 40 kilósok azok akik csoportokba verődve kemények, menőznek a csajok elött.

Tegnap pl azért talált be egy ilyen csapat, mert közel sétáltam az egyik kutyájához a tér közepén. Egyből elkezdett szájaskodni a gyerek, hogy mit képzelek magamról. És ez csak egy példa.

A tisztelet hol marad?

2021. ápr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem tenne jót, és ezt hivatásostól hallottam.
2021. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
79%

#24

"24 éves vagyok, 178cm, 90kg, edzek, szóval nincs rossz alkatom. Egyéb észrevétel?"

Nem rólad volt szó, hanem általánosságban a férfiakról.

Szóval megismétlem a kérdésem, hátha kapok választ: Tehát több az elhízott (rossz fizikumú) férfi abban a korosztályban, akik még voltak sorkatonák, mi az oka ennek?

Amúgy nem vagyok kisfiú, nő vagyok. :)

2021. ápr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
81%

Én is nő vagyok úgyhogy ezt benézted Spongyabob 😃

Mindegyik korosztályban van idióta,lásd a tiedben is,tökéletes példája vagy.A fiatal korosztályban is vannak ertelmesek.Suly alapján meg nem is tudom,akinek van agya nem az alapján ítél meg embereket,de látom te igen mert dúl benned a ✨tesztoszteron ✨

2021. ápr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
87%
Ja és a tiszteletet ki kell erdemelni azért nem tisztel senkit valaki mert idősebb nála lol
2021. ápr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy egyenjogúság van, én a nőknek is kötelezővé tenném.


Most komoly arra válaszoljak, hogy az a korosztály (50 fölött) miért van elhízva, stb?

Gondolom mert már öregek, és nem érdekli őket az egészségük. Attól mert valaki 18 évesen katona lesz pár évre, nem várható el, hogy nyugdíjasként is fitt legyen, csak az alapok lesznek jobbak. Én inkább az akkori 20 éveseket, és a mostani 20 éveseket hasonlítanám össze.


Örülök neki, hogy ti olyan helyen éltek, ahol nem az általam leírt állatfaj, akarom mondani emberek a gyakoriak, de itt Budapesten a többség életképtelen nagyszájú, nagyképű kis senki, akiknek igen is jót tenne a fegyelem, ha már a szüleik nem nevelték őket.

2021. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
Végig se olvasom a válaszod, én nem nőként írom, de könyörgöm ne égesd már magad.
2021. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!