Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kell feldolgozni traumati...

Hogy kell feldolgozni traumatikus élményt?

Figyelt kérdés

Ha leírom, mit láttam, senki nem fog komolyan venni...ezért választottam ezt az oldalt anonimitás miatt...az az igazság, ha megfogalmazom írásban, attól is remegni és öklendezni kezdek...észre sem vettem, hogy elsírtam magam..


Én nem hiszek olyan dolgokban...de nem tudom feldolgozni, amit az ablakban láttam.


Bármit megadnék, ha csak viccelnék...nem érzem jól magam...csak egy kis segítséget szeretnék kapni.



Nagyon köszönöm



2021. ápr. 9. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Leírod privátban?
2021. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel
2021. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Világos. Gondod van. De ettöl nem leszünk okosabbak. Talán ha mégis elmondanád? (Akár priviben.)
2021. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
En is itt vagyok ha szükséged lenne valakire. 17l
2021. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok!


Hát legyen, megpróbálom, hátha ezzel megnyugszom, ugysem derül ki a kilétem.


27 éves felnőtt nő vagyok, semmiféle mentális problémám nincs, azt megjegyezném.


Az édesapámmal voltunk levegőzni, és a szokásos utcán sétáltunk haza 8 óra tájékán.


Azt a házsort is érintettük, mint általában, aminek az erkélyén ilyen keleti vallású holmik állnak és hegymászó relikviák. Mindig sötét van, zárt ablakok meg ilyesmi. Azt gondoltuk, biztos valami gazdag valaki bérelhet itt lakást és nem itt él ténylegesen.


Korábban, olyan 3-4 hónapja az édesapám azzal állított be, mikor náluk voltam segíteni anyumnak, hogy a sötétben olyan valaki állt az ablakban, akinek nem emberi feje volt.



Huh...lehet, hogy hihetetlen, de a leìrásához is komoly erő kellett, mert még mindig rosszul vagyok, annyira megviselt...hányinger, minden.


Basszus, nem merem lekapcsolni a lámpákat.


Na, mi anyummal természetesen kinevettük és baromságnak hittük az egészet.


Hát most elkapta a kezemet ijedten az apukám, hogy nézzek fel.


Nem igazán kellet volna felnézem, nem bírom az ilyet, az ijedséget is rosszul viselem.


Láttam, hogy valaki a világos szobában függöny mögött állt és ...megint sírok sokktól...nem hiszitek, de a leírástól felmegy a pulzusom...az sem segît, hogy nem vagyok egyedül a lakásomban...na..csùcsfeje volt az illetőnek.



Senkinek nem tudom elmondani, mert hülyének fognak nézni..



Azonnal utánakérdezek ki lakik ott és felelősségre vonom, ha valami barom szórakozott...remélem ez volt.


Nem jól reagál olyanra az ember, amit nem tud tudatosîtami

2021. ápr. 9. 21:48
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy az is egy "vallási holmi"? Szerintem vagy az, vagy valaki tényleg szórakozott. Más nem lehetett, mivel csúcsfejű lények nem léteznek:)
2021. ápr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Privátban elküldtem a választ, de az én bevált módszerem ilyen esetre (ha màsnak is kène):


Hallgass Szt István rock operát, meg olvass valami klasszikust, Vukkot, vagy Bogáncsot vagy mit tudom én.


Tessék itt van Szöszi róka;


[link]

2021. ápr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát...nem kívánom senkinek a látványt...nem úgy nézett ki, mint valami vallási fejdìsz...egyébként is..milyen debil barom csinál ilyet éjszaka a sötétben egy megvilágitott függöny mögé beállva az ablakba...tényleg betojatja az embert az ilyen abnormális látvány.


Pénzes, értelmiségi...hogy jut ilyen szemétség az eszébe 😕


Remélem, csak valami barom volt.


Holnap utána nézünk...az édesapám is megijedt, nyugdíjas építészmérnök, nem elmerokkant.


Köszönöm a válaszokat...kicsit jobban vagyok a sokk után...

2021. ápr. 9. 23:55
 9/11 A kérdező kommentje:
Mintha football labda lett volna a feje helyén, basszus...komolyan, alig várom a holnap reggelt...azonnal utána járunk...
2021. ápr. 9. 23:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztos álarc volt az.
2021. ápr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!