Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még olyan férfi manapság,...

Van még olyan férfi manapság, aki úgy gondolja hogy a nők alsóbbrendűek?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor az ilyen férfiak miért tartják annak őket??

2021. ápr. 9. 21:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Rengeteg ilyen ember van, hogy a nőknek a konyhában a helyük. Sajnos nem csak idősebb korosztálynál tapasztaltam ezt a hozzá állást. Ezt látták, tanulták, szokták meg, ez nekik a természetes és még kitudja.
2021. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

Vannak, sajna... és akadnak ilyen nők is. A szomszédnő szerint egy nő sose fogja tudni olyan jól ellátni a fizikai és szellemi munkákat, mint a természetükből adódóan "ügyesebb" férfiak. -.- Fiatal kis egészséges életmódos fitnesz hercegnő, így azt se lehet mondani, hogy ez az idősebb generációra jellemző.


Rossz szocializáció? Kisebbrendűségi érzet? Kényelmesség, lustaság? Ész nélkül tovább vitt családi meggyőződés? Rengeteg oka lehet.

2021. ápr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező ha nő vagy, akkor eltévedtél?

Ez nem a konyha...

VICCELEK, viccelek, ne bántsatok:D

2021. ápr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
A muszlimok szerint a nőknek nincs lelke. Egyes afrikai törzseknél pedig születéskor levágják a lányok csiklóját, hogy ne lelhessék örömüket a szexben. Szóval igen, vannak kultúrák, ahol ez teljesen természetes és a nők korántsem nevezhetőek egyenlőnek a férfiakkal.
2021. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Itt, gyk-n is vannak egy jó páran, majd mindjárt jönnek.
2021. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
24%

Én így gondolom. De emiatt nem elnyomom, hanem segíteni akarom őket, mert megértem hogy nehezebben élik túl az életet.


Az összes nő miatt van, akinek az életébe beleláttam, és beszélhettem velük.

2021. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

2es, úristen, ezen lesokkoltam. Én is tudok, olyat aki szerint a nők azért nem kaptak annyi Nobel-díjat, mert a férfiak ennyivel intelligensebbek (véletlenül sem azért, mert a legtöbbnek lehetősége se volt megfelelő tanulmányokra...), de aki ezt mondta, már elég idős. Hogy fiatalok között is van ilyen, ez borzasztóan kiábrándító!

Egyébként sajnos nem kell más kultúrákig menni, Magyarországon is sokak szerint a nagy női érték a szülés és az anyaság... De még Németországban is rengeteg munkakör van, ahova egyszerűen a lehetetlennel határos bekerülni nőként. Mondjuk az elmúlt években ez javult, otthon még mindig szörnyű, hogy vannak "férfi" meg "női" munkák, legalábbis titulálva (pl nem vesznek fel sok helyre takarítónak férfit, mert takarítani csak vaginával lehet, vagy nem értem).

2021. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%

#7

Az életet senki nem éli túl...

2021. ápr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
*#6, bocsánat.
2021. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
38%
Igen. Én muszlim vagyok, nálunk a nők alsóbbrendűek.
2021. ápr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!