Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy főnöknek miért éri meg...

Egy főnöknek miért éri meg egy sok éve ott dolgozóval NEM őszintének lenni egy fekete fehér szituban? Úgyis tudható hogy HAZUDIK minek játssza az agyát?

Figyelt kérdés

Be akarja adni hogy egy új ember jött és tanítsam be de persze csakis azért hogy „tehermentesítsen „ engem... naná. És ezt egy ötéves gyerek még tán el is hinné.

Az lesz hogy betanítom és ahogy már önálló engem kirúgnak ő meg marad.

Napnál világosabb. Nem egy ilyet láttam már itt, de most először vagyok részese.


De mi értelme patkány módon hazudozni ráadásul ilyen átlátszóan? Már ahogy előadja nem néz a szemembe hebeg habog izé ööööö hát nonverbális jelek tömkelege arról hogy HAZUDIK.


De miért nem őszinte? Nem kifizetődőbb lenne? Nem korrektebb lenne?


2021. ápr. 10. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy jól megy a cégnek, sok lesz a feladat és a főnök tényleg csak téged akar tehermentesíteni?


Kezdem kedvelni a "gonosz a főnök" tartalmú írásaidat, mert jókat röhögök rajtad.


A helyedben elgondolkodnék, hogy ha több éve ott dolgozol és nincsenek megelégedve veled, akkor mi lehet a baj.

2021. ápr. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így belegondolva, vagy 5-6 embert tanítottam be ilyen célból. Mégse rúgtak ki.

Mondjuk a cég nem egy alapítványi iskola és nem egy naplopó vagyok, akinek azzal telik a napja, hogy munka helyett itt trollkodik. Szóval nem is kellett féltenem emiatt soha az állásomat

2021. ápr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!