Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyukák felfogjátok mit tesztek?

Anyukák felfogjátok mit tesztek?

Figyelt kérdés
Tisztában vagytok a lehetséges következményekkel amikor rendszeresen posztoljátok a gyerekeiteket a fb-ra? Mert én biztos nem merném feltölteni a gyerekem pl meztelen fotóit.. Nem értem mire jó ez. Egyrészt veszélyes, mert a neten hemzsegnek a pedofilok, másrészt szerintem a gyerek se örül majd idősebb korában, ha tudomást szereznek a publikált képekről..

2021. ápr. 10. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
2%
Oké, te nem, de én igen és mások is. Attól, hogy pedok látják a képet nem lesz a gyerekemnek semmi baja. Ha később látni fogja meztelen képét a gyerekem, abból se, mert addigra rég másképpen fog kinézni testileg. Nem vagyok prűd és nem is problémázok ilyeneken. Sajnálom neked ez problémát okoz és ilyen mélyen érint, de engem nem.
2021. ápr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Első válaszoló, te nem érdemelsz gyereket. És a "prűd" szó jelentésével sem vagy tisztában. Szörnyű, hogy egyesek milyen sötétek.
2021. ápr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem azon múlik,

hogy valaki prűd vagy sem. Ezek egyszerűen olyan dolgok amik a családra tartoznak, nem pedig az egész világra.. Persze ez csak az én véleményem. Elfogadom ha nem értesz vele egyet, de attól még ne gondold ilyen magabiztosan, hogy amit teszel veszélytelen.

2021. ápr. 10. 23:33
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Én nem vagyok anyuka, de a családban van olyan rokon, aki elvitte a lányát szépségversenyre, aminek a szponzora a Masculan volt aztán a felvonulásról kipakolt ő is képeket... 🙈 Ott a kommentekben őt is elővették, hogy ezt nem kellene, de ő nem egy véleményen volt. Egyrészt úgy gondolom, hogy azért itthon nincs annyira elfajzott helyzet, mint Amerikában, hogy tényleg az átlag ember is szexualizálni szeretné a gyerekeket és azt látja abban is, ha ki van vágva mondjuk egy kislány ruhájának a háta. Ettől függetlenül szerintem ez is az edukáltsághoz köthető. Sokan nem tudják megfelelően kezelni és védeni az online adataikat, korlátozni, hogy ki mit láthat a falukon és elbagatelizálják azt is, hogy a pedofilok mire használják majd esetlegesen a gyerek fotóit...
2021. ápr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egy info tanárom egyszer azt mondta: “Ha mindent kiposztolsz magadról az internetre, az egyenlő az öngyilkossággal.”

Ettől függetlenül nem kell törölni magunkat minden közösségi portálról, de az adatvédelmi beállítások nagyon fontosak!

2021. ápr. 10. 23:43
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Normális ember használja a biztonsági beállításokat és priviben mutatja meg a gyereke képeit a barátainak. Amelyik pedó gyerekek képét nézegeti, annak szét tudnám pofozni az arcát, akkor is, ha nem ismerem a gyerekeket, akiket néz. Nagyon meglep, hogy 1-es így áll hozzá a saját gyerekével kapcsolatban.
2021. ápr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Ők ezt nem látják át, mert "versenyben kell" maradni a barcsinővel szemben, mert az olyan szupcsi. Rendcsi?

Na megyek készíteni a telcsivel egy újabb szupcsi képet...

2021. ápr. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Majmok bolygója!
2021. ápr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bohócok!
2021. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!