Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vágyódnak az emberek...

Miért vágyódnak az emberek annyira a tudatmódosítók után?

Figyelt kérdés
Miért annyira vonzó az alkohol meg a különböző egyéb drogok? Mi a baj a sima valóságérzékeléssel?
2021. ápr. 11. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan szorongtam. Csak egy kicsit le akartam venni a terheket a vállamról és pihenni, mielőtt kezdődik újból az egész. Egy kicsit elfelejteni mindent a múltból.
2021. ápr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Kikapcsolni. Egyszerű,gyors,ára van csak. Két féle.

Kevesebb időbe/energiába telik,mint megtanulni valami más gondolkodást,stb. Tehát lényegében most el ne kezdjük mérlegelni,hogy munka,energia-->pénz--->cuccos

és egyéb más egyenleteket,mert lehet vitatkozni azzal,hogy mennyi energiába kerülne megtanulni dolgokat,meg hogy mennyi energia megkeresni az anyagra a pénzt,és belemehetnénk itt a wattokba,de nem érdemes.

2021. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 vantel ***** válasza:
60%
Mert jó.
2021. ápr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
3. Az aztán baromi jó,hogy tönkretesz,jól érzed magad átmenetileg,de fogalmad sincs róla,hogy milyen úgy jól érezni magad,hogy nem dobod ki a fél életed erre a cuccra ahelyett,hogy folyamatosan jól éreznéd magad,és még tudnál is róla.
2021. ápr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De miért van az, hogy a racionális gondolkodás ekkora teher? Miért fejlődött ki egyáltalán, ha szorongással jár? Én is nagyon racionálisan gondolkodom, és általában a pokolba kívánom az egészet. Nyomorultul élek, kb. semmi örömöm nincs az életben.
2021. ápr. 11. 23:16
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

A kulturált drogfogyasztás mondhatni kimerül a marihuánában, onnantól már csak drogokban feljebb lehet lépni, de azok már egy szemtelen élősködőt csinálnak az emberből, sokan egy igénytelen senkivé válnak hogy tudják finanszírozni a 30 percig tartó örömüket.


a marihuána nem rosszabb mint bor, sör, tömények, csak idegen az európai emberek többségének.

2021. ápr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert a valóság kiábrándító, sőt, esetleg elviselhetetlen, egy idő után belefárad az ember, és menekül, ez logikus. Mondom ezt úgy, hogy én pl. sosem próbáltam ki, de abszolút meg tudok érteni bárkit, aki igen. Mindannyian menekülünk és sokszor a könnyebb utat választjuk, csak fel sem tűnik.


Ha a virtuális valóságba menekülsz, ebből a szempontból az is nagyjából ugyanez a folyamat. Végtelenségig lehetne folytatni a sort, a drog csak a legegyértelműbb és a legdurvább módja ennek.

2021. ápr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5. Hát látod...

Amit a 7 írt az orvosholható,csak nincsenek tudatában elkeseredettségükben,mert nem azt tanítják,hogy a lelki intelligencia is szükséges a boldoguláshoz,nem csak a magolás,hogy lexikon legyél,ha matekról van szó

2021. ápr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert nem az érzésekre koncentrálsz ilyenkor.
2021. ápr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!